Поміняйте персонал - Отзыв об Ин-Тайм

http://www.otzyvua.net/in-taym От Адальберт Шимко28333http://www.otzyvua.net/user/28333, опубликован 27 сентября, 2016 год

Адальберт Шимко 27 сентября, 2016 год Я скористався послугою інтайму номер моєї накладної 2105005724.Мене зовсім незадовільнило обслуговування інтайму по перше мені не відправили смс повідомлення про прибуття товару,товар пролежав там два дня поки я не зібрався сам і не поїхав провірити чи він прибув на склад .По друге,коли я зявився на слкаді напів пяний робітник інтайму нарешті знайшов мій товар на складі і заявив що частина прибула а друга частина загубилася,почав комусь там дзвонити і каже що ніхто не знає де друга частина.Я звичайно став незадоволеним на що він мені відповів ЩО ВИ КІПІШУЄТЕ ЦЕ ЗВИЧАЙНА БУДНЯ ПРОБЛЕМА ВИ СЬОГОДНІ ТРЕТІЙ У КОГО ТОВАР ПРОПАДАЄ виходить що я не перший сьогодні хто іде з офісу інтайма незадоволений і ніколи більше туди неповернеться,я хотів написати заяву про пропажу товару але робітники інтайму ненадали мені ні ручки ні паперу ніякого щоб я написав цю заяву.Плюси компанії що хоч гаряча лінія прийняла мій дзвінок нормально і нормально зімною поговорили і пообіцяли знайти другу частину мого товару нащо я дуже надіюся.Поміняйте робочий персонал і якщо берете когось на роботу то відправте спочатку на навчальні курси і навчіть як треба поводитися і бути відповідальним.А теперішніх робочих оштрафуйте щоб у слідуйчий раз вони знали що це робота з людьми а люди це клієнти які при таких помилках компанії більше не будуть користуватися інтаймом. 3 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Ин-Тайм (Украина, Львів) 28 сентября, 2016 год Доброго дня, Адальберт Шимко!
Прийміть наші вибачення за доставлені незручності.
Ми вже працюємо над пошуком Вашого вантажу. Як тільки з'явиться нова інформація, ми відразу Вам повідомимо.
Ваш відгук про неналежну роботу співробітників відділення м.Тячів передано регіональному директору західного регіону, керівнику відділу навчання та керівнику відділу рекрутингу та кадрових політик.
Дякуємо Вам за звернення. Ваша думка вкрай важлива для нас, оскільки дозволяє поліпшити якість надаваних нами послуг.
Гарного вам дня!
З повагою, Ін Тайм.
Світлана Шімко (Украина, Ужгород) 28 сентября, 2016 год Дякую вам за те що звертаєте уваги на наші коментарі і вирішуєте питання.Сьогодні мені вже подзвонили що деталь знайшлася і вже підїжає до тячева,винуватці оштрафовані і пообіцяли в наступний раз бути уважнішими.Так потрошки прислухавшись до клієнтів і з суворістю до робітників за короткий час інтайм стане самою популярнішою поштовою службою
Ответ представителя Ин-Тайм (Украина, Одеса) 29 сентября, 2016 год Світлано, добрий день!
Дякуємо Вам за слова підтримки.
Ще раз прийміть вибачення за доставлені незручності.
Дякуємо, що допомагаєте нам стати кращими та підвищити якість послуг компанії.
Завжди будемо раді бачити Вас в наших відділеннях!
Всього найкращого!

Порто Экспресс

City Express

Компания "GreenPost"

Shipmatica - доставка товаров из США

Курьерская служба "Send IT"