Знову Інтайм розчаровує! - Отзыв об Ин-Тайм

http://www.otzyvua.net/in-taym От Алексей28161http://www.otzyvua.net/user/28161, опубликован 22 сентября, 2016 год

Алексей 22 сентября, 2016 год Вантаж отримувачем по ттн 0201022166 було забрано 19.09.16, отримувачем оплочено в той же день кошти. А ні 20.09.16, ні 21.09.16 коштів на відділенні №1 м. Вінниці мені не видали, тому що "нет денег в кассе", оператор на гарячій лінії сказала, що будуть кошти на третій день "за правилами компании"! Якими такими правилами, про які я вперше чую? Чому їх нема на звороті накладної-договору, яку я підписую? Правила, про які клієнт і гадки не має!
Я два дні приїзжав на Інтайм за своїми ж грошими, витрачаючи кошти на бензин і не отримав свої ж кошти, на які розраховував.
Чому Інтайм користується моїми грошими стільки, скілки заманеться, не повідомляючи про це?
Розчарований роботою цієї фірми і немає бажання відправляти вантажі.

Ответ представителя Ин-Тайм (Украина, Київ) 22 сентября, 2016 год Доброго дня, Олексію!
Прийміть наші вибачення за доставлені незручності.
Ми провели службове розслідування, в ході якого вияснилося, що післяплата була в наявності на відділенні на третій день після отримання вантажу отримувачем. Проблема в тому, що в зв'язку з тимчасовими технічними неполадками, Вам не надійшло SMS-оповіщення про можливість отримання післяплати. Ми вже працюємо над усуненням даних неполадок.
Дякуємо Вам за те, що звернули увагу на відсутність в договорі пункту, в якому вказуються терміни доставки післяплати. Ми візьмемо це зауваження до уваги та передамо юристам компанії.
Надіємося на ваше розуміння та подальшу співпрацю.
З повагою, Ін Тайм.

Key Logistics

Порто Экспресс

Компания "GreenPost"

Shipmatica - доставка товаров из США

Курьерская служба "Send IT"

Укрспецкурьер