Не користуйтесь Інтаймом!!!!! - Отзыв об Ин-Тайм

http://www.otzyvua.net/in-taym От Юліан27919http://www.otzyvua.net/user/27919, опубликован 16 сентября, 2016 год

Юліан 16 сентября, 2016 год Вантаж отримав о 11.15, СМС повідомлення прийшло через 40 хв. щоб отримати вантаж.
Шановні керівники, перед тим щоб робити ротацію прцівників треба їх навчити роботи, також налаштуйте систему, по інтернету неможливо нічого довідатись де знаходиться вантаж.
При відправленні вантажу накопичується черга, працівники та клієнти нервують, відповідь одна, вибачте в нас зависає комп'ютер...
ГАНЬБА...!

Ответ представителя Ин-Тайм (Украина, Київ) 16 сентября, 2016 год Юліан, доброго дня!
Прийміть наші вибачення за доставлені незручності.
Ми передали Ваше звернення керівництву компанії.
Справа в тому, що на даний момент у нас тимчасові технічні проблеми з базою даних. Наші співробітники вже працюють над усуненням недоліків.
Дякуємо за зворотній зв'язок. Ваша думка вкрай важлива для нас, оскільки дозволяє поліпшити якість послуг компанії.
Гарного вам дня!

Порто Экспресс

City Express

Компания "GreenPost"

Shipmatica - доставка товаров из США

Курьерская служба "Send IT"