Куди діваються вантажі???!!! - Отзыв об Ин-Тайм

http://www.otzyvua.net/in-taym От Anna27930http://www.otzyvua.net/user/27930, опубликован 15 сентября, 2016 год

Anna 15 сентября, 2016 год Щойно дізналась, що ніби-то знайдений вантаж -це насправді загублений вантаж іншого невдахи-відправника. Щодо мого вантажу, відправленого у понеділок, у працівників Інтайму немає жодної інформації. Він ....просто.... зник. Розчинився у повітрі!!! При цьому працівники Інтайму не знають, як його відшукати! Вантаж був - вантажу немає! Може варто вашій компанії перекваліфікуватися і розпочати гастролі з номером "Ми покажемо вам, як зникають вантажі наших клієнтів" ?! 2 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Ин-Тайм (Украина, Київ) 15 сентября, 2016 год Анна, нам вдалося знайти Ваш вантаж. На даний момент він знаходиться на складі Київ Транзит. Вже сьогодні ми відправимо його в напрямку отримувача.
Ще раз прийміть наші вибачення за доставлені незручності.
Всього доброго!

Key Logistics

Порто Экспресс

Компания "GreenPost"

Shipmatica - доставка товаров из США

Курьерская служба "Send IT"

Укрспецкурьер