Жахливе обслуговування! - Отзыв об Ин-Тайм

http://www.otzyvua.net/in-taym От Anna27930http://www.otzyvua.net/user/27930, опубликован 15 сентября, 2016 год

Anna 15 сентября, 2016 год У понеділок, 12.09. передавала вантаж з Києва в Рівненську область (декларація 9991141576). Мало того, що оформлення тривало годину, оскільки в Інтаймі проблеми з базою даних, так в результаті ще виявилось, що вантаж загубився !!! Ніхто навіть не зателефонував, щоб повідомити про не виконання послуги! На мої багаточисленні дзвінки мені відповідали, що не знають, де подівся вантаж. Вчора вдалося вияснити, що !!ймовірно!! горе-працівники київського складу №7 чи то забули, чи то не зуміли приліпити ярлик до сумки, і вантаж - знову ж таки - можливо - знаходиться на транзитному складі у Києві вже котру добу! При цьому працівниці згаданого складу мені спокійно заявили, що таке часто трапляється!!! Хотілося б вияснити, чому таке трапляється, хто несе за це відповідальність і взагалі - ЯК МОЖНА ТАК ПРАЦЮВАТИ????!!! 3 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Ин-Тайм (Украина, Київ) 15 сентября, 2016 год Анна, доброго дня!
Прийміть наші вибачення за доставлені незручності.
На даний момент у нас тимчасові технічні проблеми з базою даних. Наші співробітники вже працюють над усуненням недоліків.
Ми вже почали пошук Вашого вантажу. Як тільки з'явиться якась інформація, ми Вам відразу її повідомимо.
Сподіваємося на Ваше розуміння!
З повагою, Ін Тайм.
Ответ представителя Ин-Тайм (Украина, Київ) 15 сентября, 2016 год Анна, нам вдалося знайти Ваш вантаж. На даний момент він знаходиться на складі Київ Транзит. Вже сьогодні ми відправимо його в напрямку отримувача.
Ще раз прийміть наші вибачення за доставлені незручності.
Всього доброго!

Key Logistics

Порто Экспресс

Компания "GreenPost"

Shipmatica - доставка товаров из США

Курьерская служба "Send IT"

Укрспецкурьер