Ганьба... - Отзыв об Ин-Тайм

http://www.otzyvua.net/in-taym От Юліан27919http://www.otzyvua.net/user/27919, опубликован 15 сентября, 2016 год

Юліан 15 сентября, 2016 год Постійний клієнт Інтайму, але це вже в останнє, м.Львів від-ня 1 вул. Б. Хмельницького номер декларації 2301017458 жоден працівник не може дати відповідь де знаходиться мій вантаж одне слово "десь в транзиті", вантаж відправлений з Хмельницького до Львова, який може бути транзит? Запитую в співробіника, відповідає я незнаю, я Вам передзвоню, так і не передзвонив, а телефон службовий відключили, і додзвонитися я до ни я не зміг..., шановні клієнти якщо у Вас є бажання зберегти своє здоров'я та час то не користуйтесь Інтаймом, таке враження що там працюють одні дауни... ГАНЬБА! 2 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Ин-Тайм (Украина, Київ) 15 сентября, 2016 год Юліан, доброго дня!
Прийміть наші вибачення за доставлені незручності.
Ми вже почали пошук Вашого вантажу. Як тільки з'явиться якась інформація, ми Вам відразу її повідомимо.
Всього доброго!
Ответ представителя Ин-Тайм (Украина, Київ) 15 сентября, 2016 год Юліан, нам вдалося з'ясувати, що сьогодні зранку вантаж було видано отримувачу.
Вчора наші співробітники намагалися Вам зателефонувати, щоб сповістити, що вантаж знаходиться на відділенні і готовий до видачі, але, на жаль, Ви не відповідали на дзвінки.
Ми ще раз приносимо вибачення за ситуацію, яка склалася!
Надіємося на Ваше розуміння і подальшу співпрацю.
З повагою, Ін Тайм.

Порто Экспресс

City Express

Компания "GreenPost"

Shipmatica - доставка товаров из США

Курьерская служба "Send IT"