сервіс - г...вно - Отзыв об Ин-Тайм

http://www.otzyvua.net/in-taym От Тот27648http://www.otzyvua.net/user/27648, опубликован 7 сентября, 2016 год

Тот 7 сентября, 2016 год Тепер по суті. Може подумаєте що культура у мене = "0", але говорю те що думаю у даний момент, відповідно ваш сервіс прирівняв до вище написаного слова.

Відправив обладнання, пост сервісом мав отримати зворотні кошти 5.09.2016.
Через вашу програму і те що вона злетіла 2 дні не можу забрати пост сервіс.
А тепер математика:
відправив обладнання був курс 29,10 грн/євро., на момент отримання "пост сервісу" курс 29,70 грн/євро. "попадаю" на суму 1033 грн. Ну тут ще можна росказувати мені що правила повернення "пост сервісу" - 3 дні., я не заперечую. Не можу забрати "пост сервіс" уже два дні після його фактичної дати прибуття. За цей час курс уже виріс до 30 грн/євро. Тобіш за два дні пртермінування з вини компанії ІнТайм ще попадаю на 516,60 грн.
У відділені мені говорять що не можуть віддати "пост сервіс", бо їм заборонили. Мої спроби вирішити мою проблему через гарячу лінію, прирінюються до "0". Подзвонив, прочекав хв 10 поки взяли слухавку, поговорили, сказали що через 30 хв. мені перетелефонують, прочекав 2 години, забив ...уй на очікування зворотнього дзвінка бо так ніхто і не передзвонив.
І забігаючи наперед пошлю вас до "курвої мами" за ваші вибачення, вони мені обходяться на дешево в грошовому еквіваленті, і це ще не все в грн., тому що ще не забрав "пост сервісу" а завтра курс ще може піднятися.
В таких питаннях обіцяю не працювати з ІнТаймом.

Ин-Тайм

Key Logistics

Порто Экспресс

Компания "GreenPost"

Shipmatica - доставка товаров из США

Курьерская служба "Send IT"

Укрспецкурьер