За що пеня? - Отзыв об Ин-Тайм

http://www.otzyvua.net/in-taym От Максим27060http://www.otzyvua.net/user/27060, опубликован 26 августа, 2016 год

Максим 26 августа, 2016 год Отримав свою помилку 25 08.на складі інтайма зберігалась з 18 08.при отриманні мені пред'явили заплатити пеню в розмірі 21 грн.??????????? За що,не знаю.без пені товар може зберігатися 10 діб.на рахунок персоналу,тут нічого нарікати,ввічливі приємні,вміють працювати з клієнтом.товар не відсліжувався( вірніше з кожним днем після 18 08.писало наступну дату,хоча посилка прибула вчасно) на гарячій лінії пояснили збій програми.і головне,диркція інтайму,розробіть тару для посилок,бо пересилати велосипед в стрейчленті,ну погодьтесь знищеться товарний вигляд,і будуть нарікання.ще раз,по персоналу м.Червоноград 5+++. √ декларації 2006001475 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Ин-Тайм (Украина, Бровари) 29 августа, 2016 год Доброго дня, Максиме.
Вибачте за доставлені незручності.
Ми вже вирішили дану ситуацію. Оплата за зберігання знята.
Надіємось на Ваше розуміння та подальшу співпрацю.
З повагою, Ін Тайм.

Key Logistics

Порто Экспресс

Компания "GreenPost"

Shipmatica - доставка товаров из США

Курьерская служба "Send IT"

Укрспецкурьер