Не якісна доставка - Отзыв об Ин-Тайм

http://www.otzyvua.net/in-taym От Юрій27100http://www.otzyvua.net/user/27100, опубликован 22 августа, 2016 год

Юрій 22 августа, 2016 год Доброго дня! Замовили дитяче двох ярусне ліжко, продавець відправив інтаймом 16.08.2016р. термін доставки 2 дні. Звіт про досавку не прислали, тому вирішив поїхати і запитатись особисто! Зайшовши у відділення інтайму підійшов до віконечка і продиктував номер накладної. Почекавши 20 хв мені сказали, що посилка прийшла, але не вся! З 5-ти місць доїхало 4. Як виявилось це був матрас розміром 190смХ80смХ25см ,як можна було загубити таку річ? Працівники трошки пошуршались та ще раз перерили склад але нажаль чуда не сталося. Тим часом пройшла ще година! Тоді вони вирішили подзвонити у Львів. На відповідь довелось чекати ще годину! Львів відповів, що наплутали десь у Києві і сказали, що матрас приїде 22.08.16р. В назначений день передзвонив о 17:00 сказали, що нема и напевне приїде завтра!!! Ліжко замвили дитині на день народженя і якщо " завтра" не приїде - свято буде зіпсовано хо ча настрій зіпсований був ще в п'ятницю! Далі буде!

P.S. Рекомендую вам покращити якість своїх послуг та набрати нормальних працівників. А на даний момент зробив висновок і користуватись послугами інтайму не буду!

Для порівняння: цьго ж дня я замовив товар в іншому магазині. Як виявилося товару не було в наявності тобто в Україні. Сьогодні товар уже в мене, цього разу відправили новою поштою. Якість сервісу не до порівняння!

Робіть висновки самі!!!

Ответ представителя Ин-Тайм (Украина, Львів) 23 августа, 2016 год Юрій, доброго дня!
Прийміть наші вибачення за доставлені незручності!
Щоб ми могли оперативно розібратися в даній ситуації і не зіпсувати свято Вашій дитині, напишіть нам, будь ласка, номер накладної вантажу, який не дійшов.
Дякуємо за зворотній зв'язок. Ваша думка вкрай важлива для нас, оскільки дозволяє поліпшити якість надаваних нами послуг.
Гарного вам дня!
Юрій (Украина, Львів) 23 августа, 2016 год 1009006843
Ответ представителя Ин-Тайм (Украина, Київ) 23 августа, 2016 год Дякую, Юрій!
Ми вже займаємося вирішенням даної ситуації! Як тільки будуть результати, ми Вам повідомимо.
Ще раз вибачте за доставлені незручності.
З повагою, Ін Тайм.
Юрій (Украина, Львів) 23 августа, 2016 год Дякую, мені вже зателефонували! Буду чекати даставки!
Ответ представителя Ин-Тайм (Украина, Харків) 23 августа, 2016 год Для нас дуже важливо, що ситуація була вирышена і Ви залишилися задоволені.
Якщо у Вас виникнуть ще якісь питання, звертайтеся і ми з радістю на них відповімо.
Гарного вам дня!

Key Logistics

Порто Экспресс

Компания "GreenPost"

Shipmatica - доставка товаров из США

Курьерская служба "Send IT"

Укрспецкурьер