жалоба - Отзыв об Ин-Тайм

http://www.otzyvua.net/in-taym От Руслан Коко23318http://www.otzyvua.net/user/23318, опубликован 14 апреля, 2016 год

Руслан Коко 14 апреля, 2016 год Доброго дня.
Неодноразово користуюсь послугами компаніі Інтайм, з таким стикаюсь вперше
Знайома людина(винороб) м.Берегово, в якоі я замовляю вино, в черговий раз 01.04.2016р передає мені коробку з 10пл. вина (пляшка винна скляна з пробкою ціна 75грн.) оплата за вино проводиться переводом на картку приват , після відправки отримаю через смс номер ТТН 0705000909, проходить час за який товар уже мав би прибути а після провірки номера на сайті, то мені показує дату прибуття 05.04.2016р. а груз знаходиться на складі перегрузки м.Мукачево, ітого товар я свій до тих пір не получив, а у відповідь на дзвінки в гарячу лінію ніхто нічого конкретного не відповів, так от звертаюсь до вищого керівництва компаніі з "просьбою" знайти винуватців даноі ситуаціі і розібратися заставити повернути втрачений товар або втрачені гроші, в інакшому випадку дана справа буде передана в вищі служби.

Львівська обл.м.Борислав
Коко Руслан.

Ответ представителя Ин-Тайм (Украина) 21 апреля, 2016 год Доброго дня, Руслане!
Компанія "Ін Тайм" приносить вибачення за доставлені незручності, пов'язані з затримкою Вашої відправки. По Вашій відправці було проведено службове розслідування та прийнято рішення, що перевезення буде здійснено за рахунок компанії "Ін Тайм" - безкоштовно.
Сподіваємось на розуміння та ще раз приносимо вибачення за доставленні незручності.

Ин-Тайм

Порто Экспресс

City Express

Компания "GreenPost"

Shipmatica - доставка товаров из США

Курьерская служба "Send IT"