Повторюсь - Цей сайт фу*ло!!! - Отзыв об Ин-Тайм

http://www.otzyvua.net/in-taym От Геннадий18206http://www.otzyvua.net/user/18206, опубликован 30 марта, 2016 год

Геннадий 30 марта, 2016 год Писанина як я бачу на цьому сайті плодів не приносить, цей сайт лишень за для очовтирання. На проблеми кліентів ноль увагі. Міркую, ліпшим способом буде писати в Державну інспекцію України з питань захісту прав споживачів. 2 согласны, 2 не согласны

Ответ представителя Ин-Тайм (Украина) 1 апреля, 2016 год Доброго дня, Геннадію!
Цей портал створено для відгуків від користувачів послугами різних компаній, включаючи і нашу. Напевно у кожної із компанії мають місце не лише гарні події та випадки, трапляються непередбачувані випадки та проблеми, які кожна компанія намагається вирішувати і владнати. Компанія «Ін Тайм» не є виключенням із правил та не несе відповідальності за залишені відгуки на цьому порталі, тому як ми бачимо, мають місце як позитивні та негативні відгуки. Ми націлені на вирішення проблем та питань, які мають місце у наших клієнтів і ми намагаємося вирішувати їх.
Крім того, Геннадію, звертаємо увагу, що Вашу проблему яка виникла по нашій вині ми повністю вирішили та відшкодували збитки, можливо у Вас виникла нова проблема чи ситуація?
Дякуємо за увагу, яку Ви приділяєте діяльності нашій компанії та все ж таки сподіваємось побачити Вас у числі наших користувачів.
Геннадий (Украина) 1 апреля, 2016 год Доброго і вам дня!
Заглянув виподково у пошту, а в ній масса відгуків про роботу Вашої компанії і навіть подумав, а вдруг я такій один лишився, що користуюся Новою поштою і горя не знаю ), а всі перейшли на Інтайм, якій вже зайняв лідіруючу позицію у сфері надання транспортних послуг. Зайшов, і очам не повірив, змін до кращого ноль, судячи з відгуків кліентів. На 50 відгуків, два позитивних, і то мабудь працівники постаралися, так що дорога до вас назавжди закрита. Як я розумію розачарування тих людей, які перший раз вирішили скористатися по неопитності послугами вашої фірми.....

Ин-Тайм

Key Logistics

Порто Экспресс

Компания "GreenPost"

Shipmatica - доставка товаров из США

Курьерская служба "Send IT"

Укрспецкурьер