ОЦІНКА ОБСЛУГОВУВАННЯ-ПРОСТО МІНУС !!! - Отзыв об Ин-Тайм

http://www.otzyvua.net/in-taym От SERG22902http://www.otzyvua.net/user/22902, опубликован 30 марта, 2016 год

SERG 30 марта, 2016 год 02.03.16 року, я відправив вантаж з м.Долинська, Кіровоградська обл. до м.Велика Новосілка, при цьому в декларації було зазначено, що доставку повністю повинен сплачувати отримувач. В результаті отримувач відмовився оплачувати та забирати товар, нічим не мотивуючи свою відмову.
"КВАЛІФІКОВАНИЙ" ПРЕДСТАВНИК "КОНТОРИ" робить повернення вантажу без попереднього інформування власника (мене) товара, а повинен був би запропонувати варіанти :
-безкоштовного зберігання до 10 днів на складі;
-направлення вантажу за іншою адресою;
-інші варіанти...
Після того як я дізнався про поверення вантажу одразу звернувся на гарячу лінію та написав претензію, з проханням анулювати вартість доставки в одну сторону, оператор по телефону пообіцяла, що не будуть нараховувати.
Але, ні, "дуже поважна фірма ІН-ТАЙМ" на вважає за потрібне поважати своїх клієнтів, нарахували мені оплату за доставку в обидві сторони 770,00 грн.!
ОТАКА ЦЯ КОНТОРА!!!

Порто Экспресс

City Express

Компания "GreenPost"

Shipmatica - доставка товаров из США

Курьерская служба "Send IT"