СОРОМНО ЗА Х-ФАКТОР.!!! - Отзыв о Х-фактор Украина

http://www.otzyvua.net/h-faktor-ukraina От Гость, опубликован воскресенье, 27 ноября

Гость воскресенье, 27 ноября Мені соромно за цей Х-фактор!!!У НАС дуже багато гарних Українських пісень!! Чому не співали??? Хочаб у цьому ефірі? Та взагалі це шоу ,на мій погляд,стало зовсім проросійським і корумпованним.!! Обрали Дуже мало талановитих виконавців, та й тих скоро позбудуться!! Я не розумію ,що там робить той Вітольд,який є відомим російським співаком,і який зовсім не цікавий ,бо наскрізь видно ,що прийшов лише за піаром? ,І чому виганяють Наших ,талановитих українських хлопців ,які співають з душею ,а його залишають. 2 согласны, 0 не согласны

Людмила Ященко (Украина, Київ) понедельник, 28 ноября Абсолютно згодна. Х-ФАКТОР не той зовсім.Тепер я дивлюсь з великим задоволенням Голос діти . , де є справжня душа і українська пісня дійсно лунає по-справжньому.,а тренери переживають за кожного. як за свого. А що на Х-факторі? Повний (отстой).

Х-фактор Украина

Талант-шоу «Х-Фактор» – это самое популярное в мире вокальное талант-шоу! Телеканал СТБ предоставляет уникальную возможность каждому желающему придти и доказать всей стране, что он умеет петь! Победитель шоу получит титул...
, ,

Х-фактор