більше не користуватимемося - Отзыв о Компания «GUNSEL»

http://www.otzyvua.net/gyunsel Киев, ул. Ф. Эрнста, 3-Б
От сашко, опубликован 2 мая, 2016 год

сашко 2 мая, 2016 год Почалося з того, що ми купили 2 квитки на рейс 361К Дніпропетровськ-Київ з Кременчука. Раніше ми часто їздили цим автобусом, тому вирішили скористатися ще раз.
Нам зручніше сідати не в самому Кременчуці, а на трасі за містом, тому ми завжди дзвонимо до місцевих диспетчерів, щоб вони дали телефони водіїв, або самі їх попередили, що нас треба забрати в домовленому місці.
Це завжди спрацьовувало, але не цього разу.
Диспетчер Наталія навідріз відмовилася попереджати водіїв, почала кричати в трубку про те, що так не прийнято і що вона нічого не знає.
Врешті нам вдалося її вмовити, і вона пообіцяла попередити екіпаж.
Ми вийшли до траси, і почали чекати на автобус. Після 30 хвилин очікування ми вирішили подзвонити до Наталії, запитати де наш транспорт.
Жоден номер не відповідав. На тому боці просто не брали слухавку.
Десь після 10-го дзвінка просто вимкнули телефон (!!!).
Після того, як минула година, ми спробували подзвонити в Дніпропетровськ, на цілодобовий номер (як зазначено на сайті).
Там, звісно ж, теж ніхто не відповів.
Але ми не втрачали надію, і подзвонили на гарячу лінію.
Оператор Олексій пообіцяв з'єднати нас з Києвом. Після 5 хвилин мовчання, дзвінок просто роз'єднали.
За 1 годину і 15 хв. від зазначеного на квитку часу, автобус таки приїхав. На наше запитання, чому рейс затримався, водій просичав: "ми ніколи не запізнюємось!!!!".

Шановні представники Гюнсел,
поясніть, будь ласка, чому у вас такий жахливий сервіс, чому такі хамовиті співробітники, і взагалі: що це за фігня?!?!??!

PS: на кожній вашій рекламі написано: ортопедичні сидіння, індивідуальні монітори.
Знаєте, необхідно обов'язково дописати: "не завжди, далеко не на всіх рейсах, це вже як пощастить".

Ответ представителя Компания GUNSEL (Япония, Yonago-shi) 4 мая, 2016 год Шановний Олександр!
Дякуємо Вам за відгук, для нас дуже важлива Ваша думка. Всі рейси компанії «GUNSEL» курсують зазначеного офіційного розкладу, відповідно рейс 361К має розклад 13:30, Дніпропетровськ – 16:20, Кременчук - 21:30, Київ. Місце відправки з м. Кременчук проходить за адресою: вул. Воровського, 32/6 (автовокзал). Зупинки у інших місцях відбуваються лише у формі виключення на прохання клієнта, якщо дана зупинка не порушує ПДР та не впливає на вчасне прибуття рейсу.
Також, хочемо проінформувати Вас, що була проведена робота з персоналом з приводу сервісу та обслуговування та наголосити, що представники компанії «GUNSEL» не мають права розголошувати приватні контакти співробітників.
Андрей 3 мая, 2016 год Повністю Вас підтримую. Кампанія повна фігня.

Компания «GUNSEL»

Компанія «GUNSEL» здійснює експрес-доставку вантажу від 12 годин по всій території України в більш ніж 100 відділеннях з додатковим сервісом – доставка від дверей до дверей.
Пасажирські перевезення компанія здійснює на...
, ,

Киев, ул. Ф. Эрнста, 3-Б
Телефон: (044) 591-90-90

Грузоперевозки новости

«ДЕЛИВЕРИ» СНИЗИЛА СТОИМОСТЬ ОФОРМЛЕНИЯ КВИТАНЦИЙ! С 28 ноября 2016 года в компании «Деливери» действуют обновленные условия оформления квитанций на 1 ЕГ (единицу груза), что позволяет...
АКЦИЯ «КОМПЕНСИРУЕМ ЗАКАЗЫ С AMAZON ДО 25$!» ПРОДЛЕНА Внимание! По многочисленным заявкам клиентов!

МЫ ПРОДЛЕВАЕМ АКЦИЮ «КОМПЕНСИРУЕМ ЗАКАЗЫ С AMAZON ДО 25$!»

УСПЕЙТЕ ДО 22 ДЕКАБРЯ СДЕЛАТЬ ЗАКАЗ ЧЕРЕЗ DELIVERY-SHOP!

Десятерым...
«ДЕЛИВЕРИ» ПРОВЕЛА БИЗНЕС-ЗАВТРАК «УМНАЯ ЛОГИСТИКА: ОТ ВЫХОДА НА НОВЫЕ РЫНКИ – ДО «ПОСЛЕДНЕЙ МИЛИ» 11 ноября в Центре обслуживания клиентов «Деливери» провела бизнес-завтрак «Умная логистика: от выхода на новые рынки – до «последней мили».

Компания...
ПЕРЕСМОТР И ДОРАБОТКА ПРОЕКТА ЗАКОНА «О ПОЧТОВОЙ СВЯЗИ» ЯВЛЯЕТСЯ ОСТРОЙ НЕОБХОДИМОСТЬЮ! - ИГРОКИ РЫНКА ПОЧТОВОЙ ДОСТАВКИ И ЛОГИСТИКИ 15 ноября в помещении Украинского кризисного медиа-центра с участием основных игроков рынка и должностных лиц УГППС «Укрпочта» состоялся круглый стол «Как...
БАЖАЄТЕ ВИГРАТИ ТЕПЛИЙ ПЛЕД, або ЯСКРАВУ ТЕРМО КРУЖКУ? БАЖАЄТЕ ВИГРАТИ ТЕПЛИЙ ПЛЕД, або ЯСКРАВУ ТЕРМО КРУЖКУ?

Беріть участь в акції!

Із 7 листопада до 16 грудня надішліть вантаж із одного...
«ДЕЛИВЕРИ» УВЕЛИЧИЛА ОБСЛУЖИВАНИЕ АВТОМОБИЛЬНОЙ ОТРАСЛИ ВДВОЕ В октябре логистическая компания «Деливери» увеличила количество отправок груза автомобильной отрасли на 50%. Самой популярной категорией отправок стали грузовые и...
«ДЕЛИВЕРИ» НАЧАЛА ИНФОРМИРОВАТЬ КЛИЕНТОВ ЧЕРЕЗ VIBER

«ДЕЛИВЕРИ» НАЧАЛА ИНФОРМИРОВАТЬ КЛИЕНТОВ ЧЕРЕЗ VIBER

Логистическая компания «Деливери» внедрила новый способ информирования клиентов – через сообщения в мессенджер Viber.

Благодаря нововведению...
«ДЕЛИВЕРИ» ПРИГЛАШАЕТ НА БИЗНЕС-ЗАВТРАК «УМНАЯ ЛОГИСТИКА: ОТ ВЫХОДА НА НОВЫЕ РЫНКИ – ДО «ПОСЛЕДНЕЙ МИЛИ» 11 ноября, 11:00 в Центре обслуживания клиентов «Деливери» проведёт бизнес-завтрак «Умная логистика: от выхода на новые рынки – до «последней...
«ДЕЛИВЕРИ» ПОДЕЛИЛАСЬ ОПЫТОМ В РАМКАХ 19-ОЙ МЕЖДУНАРОДНОЙ СПЕЦИАЛИЗИРОВАННОЙ ВЫСТАВКИ «ТРАНСУКРАИНА 2016» «ДЕЛИВЕРИ» ПОДЕЛИЛАСЬ ОПЫТОМ В РАМКАХ 19-ОЙ МЕЖДУНАРОДНОЙ СПЕЦИАЛИЗИРОВАННОЙ ВЫСТАВКИ «ТРАНСУКРАИНА 2016»

Логистическая компания «Деливери» приняла участие в конференции «Логистические практики. Рынок транспортных...
«Деливери» запустила конкурс для пользователей Facebook и ВКонтакте ВНИМАНИЕ! КОНКУРС! УСПЕЙ ДО 21 НОЯБРЯ!

Десятерым счастливчикам мы Компенсируем заказ и доставку товаров* с Amazon до 25$!
*1 товар до 1...

Грузоперевозки