Гордость и предубеждение и зомби - Отзыв о Гордость и предубеждение и зомби

http://www.otzyvua.net/gordost-i-predubejdenie-i-zombi От Саша, опубликован 9 февраля, 2016 год

Саша 9 февраля, 2016 год Я на мене теамитика про зомбі дуже примітивна і не цікава. Зомбі не існували і не можуть існувати і навряд чи будут існувати. Ті хто їх придумали фантасти і жили в часи примітивного розуму, коли люди ще вірили в усе що їм скажуть. Тому тематика зомбі ну зовсім примітивна для сучасної людини, я ка взагалі не має сенсу. І навіщо люди дивляться такі фільми. Ти паче що тема зомбі вже так заїджена, що ким тільки той зомбак не був. Я не сперечаюсь, є фільми які можна подивитися, вони або налякають добренько, або в них є щось більш цікаве наж просто зомбі, які перетворюють інших людей також на зомбі.

Цей фільм дійсно цікавий часом, який в ньому показаний, вважаю, що тут шось новеньке, але всеодно тема не актуальня, я навдяд чи пішов би на цей фільм у кінотеатр

Гордость и предубеждение и зомби

Самые настоящие ходячие мертвецы заполонили Англию. Элизабет Беннет и её сестры протистоят ненасытным зомби под руководством наставника мистера Дарси.

В главных ролях: Лили Джеймс, Сэм Райли, Белла Хиткот, Элли Бамбер, Милли Брэйди, Сьюки Уотерхаус, Дуглас Бут, Сэлли Филлипс, Чарльз Дэнс, Джек Хьюстон
, ,

Ужасы

Диггеры (2016)

Йоганутые (2016)

Не выключай свет / Мрак (2016)

Мобильник

Фильм Отмель

Черные праздники (2016)

Запрос в друзья (Фильм 2016)

Фильм "Лес призраков"

Костяной томагавк