Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Голос - Отзыв о Голос країни(Голос страны)


Оценка автора: 4 из 5, просмотров: 1084

Рейтинг: 2.3, всего отзывов 1107

http://www.otzyvua.net/golos-krainigolos-strany От Гость, опубликован 30 мая, 2016 годНаписать отзыв
Гость 30 мая, 2016 год В котрий раз пересвідчуюся, що гроші в нашій країні вирішують все. Навіть на «Голосі країни» вони на першому місці. Досить дивно, коли у фіналі найсильнішого вокаліста, який здобув найбільшу популярність серед всих чотирьох фіналістів, відразу викидають після першого конкурсу. Таке відчуття начебто його потрібно було позбутися заради перемоги іншого.
Неправильним є те, що з одного мобільного номера можна відправити повідомлення та зателефонувати 50 раз. Не в кожного є така можливість, бо не всі можуть дозволити собі витратити гроші, щоб проголосувати максимум. Це НЕСПРВЕДЛИВО, оскільки одне повідомлення не змінить результату. І як прикро людині, коли вона дійсно хоче підтримати фаворита, але розуміє що один її голос нічого не вартий. Тому потрібно змінювати правила, щоб кожен міг голосувати лише РАЗ і лише тоді буде справедливість.
А так на даний момент в кого є гроші, той і стає переможцем. В даному сезоні так і сталося.
0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву
Голос країни(Голос страны)

"Голос страны"("Голос країни") снимается по формату "The Voice of ...", который сейчас подходит к финалу на голландском канале RTL и бьет все рекорды популярности среди зрителей. Украина - первая страна...Вам необходимо войти или зарегистрироваться