неквалифицированный персонал - Отзыв о Гипермаркет Там Там

http://www.otzyvua.net/gipermarket-tam-tam Киев, ул. Березняковская, 31
От Гость, опубликован 27 сентября, 2016 год

Гость 27 сентября, 2016 год 26 вересня цього року приблизно в 17-17.30, я відвідав торговий комплекс "ТАМ-ТАМ"по Березняковской 31. На одній з вітрин побачив напій сидр "Сібер",на ціннику: 5-99 грн.Я подумав, можливо акція, і взяв 2 пляшки.Після оплати перевірив чек і з'ясувалося,що ціна-15.99 грн.Підійшов до відділу "Информации"і пред'явив претензію,що на ціннику одна ціна ,а на касі інша.Попросив скасувати покупку і повернути мені гроші.Запропонував в якості доказу пройти до стійки з товаром,щоб персонал переконався сам.При більш ретельному розгляді виявилося,що ціна дійсно 15-99 грн,але, і це "АЛЕ" має істотне порушення Правил торгівлі!
Цінник надрукований не якісно,не чітко, і дуже тьмяно,а саме "1"(одиниця).З-за слабкості зору ,я не помітив цієї неразадрукованої 1(одиниці).Я заявив про це, співробітниці на ім'я Ірина-Цінник вашої торгуючої організації не відповідає стандартам і Правилам торгівлі,порушення з вашого боку!У відповідь було сказано,що ніяких стандартів на цінники не існує і ТАМ-ТАМ сам вирішує, якими вони повинні бути.Ось так!Ось такі кадри працюють в ТАМ-ТАМі.Причому це було заявлено з апломбом-мовляв, знай наших.У поверненні грошей мені було відмовлено,ну да ладно.
А от за порушення цього регламентуючого документа,цитую---- "Цінники оформляються відповідно до Інструкції про порядок позначення роздрібних цін на товари народного споживання в підприємствах роздрібної торгівлі та закладах ресторанного господарства, затвердженої наказом Міністерства зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України від 04.01.97 №2."
Адміністрація даного торгпідприємства повинна бути оштрафована!
Це передбачено Законом.
А, конкретно, співробітниці Ірині(як з такою відсутністю кваліфікації і незнанням основних регулюючих законів торгівлі, вона працює менеджером?)керівництво повинно втовкмачити цей пункт--"Всі реквізити повинні бути нанесені чітко, розбірливо, без виправлень штемпельною фарбою (штампом), чорнилом або пастою. Забороняється позначення цін олівцем ( п. 13 Інструкції №2)".І пояснити їй також що стандарти в Україні є обов'язковими для ТАМ-ТАМа теж!

До того ж персонал поводився грубо(принаймні один з них)і нетактовно-перемовляючись і усміхаючись.
Прошу прийняти заходи впливу згідно з Законом України.І не залишати без наслідків для некваліфікованих працівників даний інцидент.
Ця скарга спрямована до відповідних контролюючих організацій, щоб роз'яснили базікалам й невігласам з Тамтаму, що закон обов'язковий для виконання!

Гипермаркет Там Там

Сеть гипермаркетов Там Там развивается с каждым годом. На сегодняшний день корпорация открыла свои гипермаркеты в Киеве, 2 в Луцке и один супермаркет в Мариуполе. В магазинах Там Там вы...

Киев, ул. Березняковская, 31
Телефон: 0 800 210 209