Отзыв о Фокстрот

Рейтинг: 3.2, всего отзывов 1970

http://www.otzyvua.net/fokstrot От Гость, опубликован четверг, 24 ноября

Гость четверг, 24 ноября я постійний клінт була у вас та останній раз 2 рок и тому купила мультиварку і по гарантії не зверталась сьгодні прийшла купити мишку і думала забрати свою знишку та невийшло чек я загубила десь та бачте мало того що є катка і стахівка і нотмер на картці є по якому я купляла докази є шо я дійсно купляла та магазину фокстрот цього мало не йде постійним клієнтам на зустріч ніколи більше не буду у вас купляти і нікому не пораджу брехливий магазин фокстрот
Достоинства:
  1. нема
Недостатки:
  1. обманщики

Ответ представителя Фокстрот (Украина, Київ) суббота, 26 ноября Добрий день!
Дякуємо Вам за відгук.

Приносимо вибаченні від імені Компанії доставлені Вам незручності.
Для того, щоб ми могли розібратися у описаній Вами ситуації прохання описати Вашу ситуацію більш детально з вказанням конкретної інформації..

Заздалегідь вдячні за відповідь.

З повагою, Олена
Служба управління взаємовідносинами з покупцями
0800 500 153
оля (Украина) воскресенье, 27 ноября від вашого магазину прийшла смс шо я можу зкористатись знижкою на товар бо двароки тому я купляла мультииварку і не використала гарантію і ці гроші повернулись мені а я прийшла купити у вас мишку а згубла чек десь а ваші прцівники сказали шо так не мож а чому коли в мене є катка екстра сервіс з номером шо дійсно у вас купляла і гарантія є пичаткою вашого магазину всеодно є докази то чому я неможу використати свою знижку?????????????????

Фокстрот

Супермаркеты электроники