Отстой - Отзыв о Фокстрот

http://www.otzyvua.net/fokstrot От Олександр, опубликован 18 ноября, 2016 год

Олександр 18 ноября, 2016 год Да такого знущання я скільки живу ще не бачив. Замінити списаний товар не можуть від 26 серпня. Двічі присилали один і той самий товар без жодних документів. Через це змушений був відпрошуватись на роботі і змінювати свій розпорядок. Товар значно зріс в ціні, відповідно до індексації цін гроші повертати не хочуть. Відношення як до покупця взагалі непристойне. По їхньому, я ще й мусив звертатися на склад, писати яких деталей не вистачає. Дуже не радий що звязався з цим жахливим магазином. Тепер ще й мушу в судовому порядку відстоювати свої права якщо дерспоживнагляд не розбереться в даній ситуації
Достоинства:
  1. нема
Недостатки:
  1. сама дорога доставка, якість товарів жахлива, їхні копійчушки значно дорожчі товарів на прайс, думаєте чого куди не глянь одна реклама фокстрот, хорошим магазинам реклама не потрібна

Ответ представителя Фокстрот (Украина, Київ) 19 ноября, 2016 год Добрий день, Олександр!
Дякуємо Вам за відгук.
Приносимо вибаченні від імені Компанії доставлені Вам незручності.
Для того, щоб ми могли розібратися у описаній Вами ситуації прохання вказати номер Вашого замовлення.
Заздалегідь вдячні за відповідь.

З повагою, Аліна
Служба управління взаємовідносинами з покупцями
0800 500 153

Супермаркеты электроники