Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Жахливий магазин "Фокстрот" - Отзыв о Фокстрот


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 73

Рейтинг: 3.3, всего отзывов 1901

http://www.otzyvua.net/fokstrot От Гость, опубликован вторник, 11 октябряГость вторник, 11 октября Фокстрот найжахливіше місце як для роботи так і для покупок. До працівників тут ставляться як до бидла і просто дешевої робочої сили. Потрібно розгружати і виставляти товар, бути ще й прибиральницею і майже кожного дня мати справу із зміною цінників. Затримують постійно виплату зарплатні, тай взагалі видають її невеличкими частинками. Щоб їхній працівник "з голоду не помер". Тут також необходиться без махінацій, без сумніву. Інвентаризація, яка проводиться раз в місяць. Безкоштовна) Рахують до того часу поки весь товар не зійдеться.
А іще за невиконання плану вбавляють вихідні. Тож про сім'ю можна забути.
Купила працюючи там собі пилосос, про що в подальшому пошкоодувала. Адже знайшла аналогічний на 1000 грн. дешевше. А їхня гарантія ніяких переваг не надає. А додаткова тим паче. Марна трата гррошей адже даний товар віддають на діагностику і ремонт, які займають місяці а в подальшому якщо і повертають кошти то по "копійочкам" тай то мізерну суму. З урахуванням користування.
Налаштування також повна нісенітниця програмки які можна встановити самостійно. А "ліцензійний" антивірус лише на 3 місяці. А про акції взагалі мовчу їх як таких і нема, їх наявність ілюзія.
Це жахливе місце де хочуть збагатитися за рахунок робітників і покупців. Рекомендую обминати його стороною.
0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя Фокстрот (Украина, Київ) четверг, 13 октября Доброго дня.
Дякуємо Вам за відгук.
Рекомендуємо направити Ваше звернення на електронну адресу otkryto@foxtrot.kiev.ua , яка створена для обробки звернень працівників Компанії.

З повагою, Аліна
Служба управління взаємовідносинами з покупцями
0800 500 153


Фокстрот

Сегодня «Фокстрот» – больше, чем просто качественная техника или набор сервисных предложений, которые постоянно улучшаются и совершенствуются. Сегодня «Фокстрот» – даже больше, чем просто лидер категории, задающий ее стандарты и...
,

Адреса и контакты

Супермаркеты электроники

GearBest.com

Рейтинг: 5
1 отзыв
Banggood.com

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин Trudovik

Рейтинг: 4.8
148 отзывов
Интернет-магазин - f.ua

Рейтинг: 3.8
6 отзывов
ЦифроТех

Рейтинг: 3.3
3 отзыва
ТРЦ Ривьера Шоппинг Сити

Рейтинг: 3.2
12 отзывов
COMFY

Рейтинг: 3.1
2464 отзыва
Магазин Brain

Рейтинг: 3
4 отзыва
ТРЦ Космополит

Рейтинг: 3
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться