Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Жахливий магазин "Фокстрот" - Отзыв о Фокстрот


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 311

Рейтинг: 3.2, всего отзывов 2318

http://www.otzyvua.net/fokstrot От Гость, опубликован 11 октября, 2016 годГость 11 октября, 2016 год Фокстрот найжахливіше місце як для роботи так і для покупок. До працівників тут ставляться як до бидла і просто дешевої робочої сили. Потрібно розгружати і виставляти товар, бути ще й прибиральницею і майже кожного дня мати справу із зміною цінників. Затримують постійно виплату зарплатні, тай взагалі видають її невеличкими частинками. Щоб їхній працівник "з голоду не помер". Тут також необходиться без махінацій, без сумніву. Інвентаризація, яка проводиться раз в місяць. Безкоштовна) Рахують до того часу поки весь товар не зійдеться.
А іще за невиконання плану вбавляють вихідні. Тож про сім'ю можна забути.
Купила працюючи там собі пилосос, про що в подальшому пошкоодувала. Адже знайшла аналогічний на 1000 грн. дешевше. А їхня гарантія ніяких переваг не надає. А додаткова тим паче. Марна трата гррошей адже даний товар віддають на діагностику і ремонт, які займають місяці а в подальшому якщо і повертають кошти то по "копійочкам" тай то мізерну суму. З урахуванням користування.
Налаштування також повна нісенітниця програмки які можна встановити самостійно. А "ліцензійний" антивірус лише на 3 місяці. А про акції взагалі мовчу їх як таких і нема, їх наявність ілюзія.
Це жахливе місце де хочуть збагатитися за рахунок робітників і покупців. Рекомендую обминати його стороною.
0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя Фокстрот (Украина, Київ) 13 октября, 2016 год Доброго дня.
Дякуємо Вам за відгук.
Рекомендуємо направити Ваше звернення на електронну адресу otkryto@foxtrot.kiev.ua , яка створена для обробки звернень працівників Компанії.

З повагою, Аліна
Служба управління взаємовідносинами з покупцями
0800 500 153


Фокстрот

Сегодня «Фокстрот» – больше, чем просто качественная техника или набор сервисных предложений, которые постоянно улучшаются и совершенствуются. Сегодня «Фокстрот» – даже больше, чем просто лидер категории, задающий ее стандарты и...
,

Адреса и контакты

Супермаркеты электроники

Интернет-магазин Svarka24

Рейтинг: 5
1 отзыв
MegaTool

Рейтинг: 5
1 отзыв
Banggood.com

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин Trudovik

Рейтинг: 4.9
149 отзывов
Эльдорадо

Рейтинг: 4.4
1876 отзывов
GearBest.com

Рейтинг: 4.3
3 отзыва
Магазин Brain

Рейтинг: 4.3
18 отзывов
Интернет-магазин - f.ua

Рейтинг: 3.7
9 отзывов
ЦифроТех

Рейтинг: 3.3
3 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться