Купівля мобільного телефону Sigma mobile PQ23 через інтернет - Отзыв о Фокстрот

http://www.otzyvua.net/fokstrot От Віктор, опубликован 17 сентября, 2016 год

Віктор 17 сентября, 2016 год Нещодавно замовляв мобільний телефон Sigma mobile PQ23 black + в подарунок захисне скло (яке вибрав із запропонованих саме до цього мобільного подарунків). Чекав на мобільний 3 робочих дня. Прийшовши в відділення Нової пошти, отримав замовлення. При перегляді мобільного телефона виявив брак батареї, яка було здута, в результаті чого з одного боку не закручувалась кришка батареї. Показавши працівникам Нової пошти брак, одразу ж оформляли документи на відправлення товару назад. Самі ж працівнки відділення пошти були здивовані даному браку. Зателефонувавши ТОВ "SAV-DISTRIBYuShN", оператор нічого не пояснюючи одразу ж сказала відправляти назад. 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Фокстрот (Украина, Київ) 19 сентября, 2016 год Доброго дня, Віктор.
Дякуємо Вам за відгук.
Нам щиро шкода, що Вам довелося зіткнутися з незручностями при взаємодії з магазинами мережі "Фокстрот. Техніка для дому".
Для того, щоб ми могли розібратися в ситуації, що склалася, прохання перенаправити Ваше звернення на електронну адресу Компанії info@foxtrot.com.ua .

З повагою, Аліна
Служба управління взаємовідносинами з покупцями
0800 500 153
СюрпризДляФокстрот (Украина, Київ) 10 февраля, 2017 год Алинушка и К°! Вы там не сильно припухли от дармовых денег? Которые, согласно ст.190 уголовно-криминального, кодекса Украины, получаете за свой нерабочий товар? Мне что- то показалось, что вы играете с огнём и заигрались. Интернет переполнен отзывами о высшей отвратительной деятельности на территории Украины. Вот уж не предполагала, что Фокстрот - это шаражкина контора, занимающаяся такими позорными афёрами. Наверное, уже пришло время разобраться в этой ситуации и решить проблему с данным афёрным магазином под названием Фокстрот. Думаю большая часть украинцев поддержит меня в этом, а я подумаю над тем как наиболее оптимально доставить вам "положительных" эмоций на ту сумму, что вы обобрали честных граждан, своим тяжёлым трудом заработав их.

Фокстрот

Супермаркеты электроники