Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Настройка Смарт ТВ - Отзыв о Фокстрот


Оценка автора: 3 из 5, просмотров: 587

Рейтинг: 3.2, всего отзывов 2319

http://www.otzyvua.net/fokstrot Ровно, просп. Мира, 10
От Гость, опубликован 29 августа, 2016 годГость 29 августа, 2016 год Купляв в Фокстроті трохи техніки і вже не перший рік.
1. З плюсів: ціна як в інших інтернет магазинах і мені ще роблять знижку (перекидають на бонуси).
2. З мінусів:
- купляв батько мікроволновку, оформили йому екстра сервіс + договір страхування товар. Коли поламалась я думав що всі ті договора спростять процедури по ремонту. Але ні поїхав в магазин, там направили у сервісний центр (майстерню),в майстерні сказали що їм потрібна тільки гарантійка. Добре що тиждень і відремонтували (безкоштовно).
- Купляв я там телевізор, запросили за настройку смарт ТВ чи то 750 чи 1000 грн. - заплатив. Цілу годину щось налаштовували, на питання щосаме роблять - сказали встановлюють безкоштовні кінотеатри, оновлюють і т. п. щоб все "літало". Дома переглянувши віджети які вони встановили - видалив всі які видаляються, і замітив явний ухил в сторону російських кінотеатрів. Користувався тільки ютубом, браузером та іптв. Через трохи встановив собі форкплеєр, який у Фокстроті не додумались встановити! і маю щастя. (тобто зараз фактично користуюсь тільки ютуб, браузер, форкплеер). При підключенні спутникової тарілки подзвонив у Фокстрот як налаштувати супутники, дісеки, амоси і тп. - незнає ніхто ніфіга, добре що гугл поміг, зара все працює.
Як висновок - товар в фокстроті купляти можна, попередньо промоніторивши ціни, а додаткові послуги, настройки, супер-пупер гарантії - то все розвод!
0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву
Фокстрот

Сегодня «Фокстрот» – больше, чем просто качественная техника или набор сервисных предложений, которые постоянно улучшаются и совершенствуются. Сегодня «Фокстрот» – даже больше, чем просто лидер категории, задающий ее стандарты и...
,

Адреса и контакты

Ровно, просп. Мира, 10
Телефон: 0(362) 62-33-59

Супермаркеты электроники

Интернет-магазин Svarka24

Рейтинг: 5
1 отзыв
MegaTool

Рейтинг: 5
1 отзыв
Banggood.com

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин Trudovik

Рейтинг: 4.9
149 отзывов
Эльдорадо

Рейтинг: 4.4
1876 отзывов
GearBest.com

Рейтинг: 4.3
3 отзыва
Магазин Brain

Рейтинг: 4.3
18 отзывов
Интернет-магазин - f.ua

Рейтинг: 3.7
9 отзывов
COMFY

Рейтинг: 3.4
2814 отзывовВам необходимо войти или зарегистрироваться