развод - Отзыв о Фокстрот

Рейтинг: 3.1, всего отзывов 1978

http://www.otzyvua.net/fokstrot От Гость, опубликован 28 августа, 2016 год

Гость 28 августа, 2016 год 11 серпня придбала ноутбук за готівку у м.Нова Каховка. Незадоволена:
1.коли консультат разповідав по ноут:можливості, ціна було названа ціна за встановлення програмного забезпеченняя 400грн, при розрахунках з мене взяли 580 грн!
2.коли приїхала додому, за 80 км від Н.Каховки виявилось: не всі програми встановлено, а деякі з програм недовстановлено, хоч я і попередила що працюю з документами і мені потрібні відповідні ліцензійні програми, для прикладу я не можу відкрити offise tab Center
консультант Максим дав мені свій телефон, на всякий випадок, але то програміст пішов вже додому, то його немає на робочому місці
вибачте, але я заплатила не 2 копійки, до того ж готівкойкой
моя порада:НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!

Ответ представителя Фокстрот (Украина, Київ) 28 августа, 2016 год Добрий день!
Дякуємо Вам за відгук.

Нам щиро шкода, що Вам довелося зіткнутися з незручностями при взаємодії з магазинами мережі "Фокстрот. Техніка для дому".
Для того, щоб ми могли розібратися в ситуації, що склалася, прохання перенаправити Ваше звернення на електронну адресу компанії info@foxtrot.com.ua з описом ситуації, що склалася і зазначенням номеру Вашої заявки на ремонт.

Заздалегідь дякуємо за відповідь.

З повагою, Олена
Служба управління взаємовідносинами з покупцями
0800 500 153

Фокстрот