не зедоволений покупець - Отзыв о Фокстрот

Рейтинг: 3.1, всего отзывов 1976

http://www.otzyvua.net/fokstrot Винница, ул. Келецкая, 80
От Руслан, опубликован 15 августа, 2016 год

Руслан 15 августа, 2016 год Вчора купив у Фокстроті пральну машину на Келецькій у Вінниці продавець консультант Кирил сказав що обовязково потрібно купити страховку я зразу заперечував но він наполягав що без страховки на продадуть . Також він сказав що цей товар акційний і до нього в подарунок іде праска, я повідомив що в мени є вже праска 2 штуки. Тоді він із своїм товаришом представником фірми вірпул сказали що можуть мені допомогти і відкупити вмени цю праску за 700 грн, я зпочатку погодився но потім коли побачив рахунок що дана праска входить в ціну проральної машини і коштує 999грн я відмовився їм її продавати. Пішов на їхній розвод тільки іза того що брав її в кредит на 24 місяці без першого внеску. Якщо є налічка кращи купувати в іншому магазині, хоча раніши такого не було бо купував тут телевізор і ноутбук. 1 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Фокстрот (Украина) 16 августа, 2016 год Добрий день, Руслан!
Дякуємо Вам за відгук.

Нам щиро шкода, що Вам довелося зіткнутися з незручностями при взаємодії з магазинами мережі "Фокстрот. Техніка для дому".
Для того, щоб ми могли розібратися в ситуації, що склалася, прохання перенаправити Ваше звернення на електронну адресу компанії info@foxtrot.com.ua з описом ситуації, що склалася і зазначенням адреси магазину і Вашим контактним номером телефону.

Заздалегідь дякуємо за відповідь.

З повагою, Марія
Служба управління взаємовідносинами з покупцями
0800 500 153

Фокстрот