Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Неадекватний процес повернення товару - Отзыв о Фокстрот


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 467

Рейтинг: 3.2, всего отзывов 2315

http://www.otzyvua.net/fokstrot От Гость, опубликован 4 августа, 2016 годГость 4 августа, 2016 год 03.08.16 була отримана комп. мишка. Через стретч-плівку та блістерну упаковку не зразу помітили, що мишка замість матово-чорної, як було представлено на сайті, сіра з нанесеними малюнками черепів (що дуууууже підходить для подарунку дитині).

Зразу ж звернулися в інтернет-магазин з приводу обміну - виявилось, що обмін неможливий! Натомість потрібно товар віддавати - попередньо відправивши пакет документів, прочекавши "до 14 робочих днів" кур'єра, який забере цю мишку, відішле на центральний склад Києва, де її оглянуть і ТІЛЬКИ ТОДІ повернуть кошти (але не враховуючи коштів за доставку, тому що "доставка Вам была оказана").

Тобто 500 грн. зависли в кращому випадку на два тижні, а мишки так і нема :( Не рекомендую нікому зв'язуватись з цим магазином.
0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя Фокстрот (Украина) 7 августа, 2016 год Добрий день!
Дякуємо за відгук.

Нам щиро шкода, що Вам довелося зіткнутися з незручностями при взаємодії з магазинами мережі "Фокстрот. Техніка для дому".
Для того, щоб ми могли розібратися в ситуації, прохання перенаправити Ваше звернення на електронну адресу компанії info@foxtrot.com.ua із зазначенням конкретної інформації по ситуації.

Заздалегідь вдячні за відповідь!

З повагою, Олена
Служба управління взаємовідносинами з покупцями
0800 500 153


Фокстрот

Сегодня «Фокстрот» – больше, чем просто качественная техника или набор сервисных предложений, которые постоянно улучшаются и совершенствуются. Сегодня «Фокстрот» – даже больше, чем просто лидер категории, задающий ее стандарты и...
,

Адреса и контакты

Супермаркеты электроники

Интернет-магазин Svarka24

Рейтинг: 5
1 отзыв
MegaTool

Рейтинг: 5
1 отзыв
Banggood.com

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин Trudovik

Рейтинг: 4.9
149 отзывов
Эльдорадо

Рейтинг: 4.4
1876 отзывов
GearBest.com

Рейтинг: 4.3
3 отзыва
Магазин Brain

Рейтинг: 4.3
18 отзывов
Интернет-магазин - f.ua

Рейтинг: 3.7
9 отзывов
COMFY

Рейтинг: 3.4
2809 отзывовВам необходимо войти или зарегистрироваться