Екстра-сервіс - Отзыв о Фокстрот

Рейтинг: 3.1, всего отзывов 1980

http://www.otzyvua.net/fokstrot От Гость, опубликован 1 августа, 2016 год

Гость 1 августа, 2016 год В грудні минулого року був куплений телефон LENOVO A2010. ну звісно, куплена послуга Екстра-сервіс. на днях телефон впав і екран став білий (при цьому сенсор працює). Ми звернулись в магазин де купляли даний товар, щоб здати їм на ремонт, але вони нас відправили і сказали самим звертатись в сервісний центр, домовлятись і відправляти на ремонт. Чому продававши телефон продавець навіть і слова не сказала про те, що за ремонт по гарантії ми повинні самі бігати, виясняти, відправляти, і як я зрозуміла по коментарях, ще й самим дзвонити постійно в ці сервісні центри і вимагати ремонту? Чому фокстрот знімає з себе відповідальність за ремонт телефону? На скільки я розумію, при здачі телефону в сервісний центр на ремонт, мені на час його ремонту повинні в користування надати інший телефон, але хто ж мені його надасть, якщо я телефон маю відправити поштою? При цьому куди я маю відправляти цей телефон (як я зрозуміла в м. Рівне сервісного центру немає, а мені з маленькою дитиною не зовсім зручно бігати по поштах і виясняти всі проблеми), хто має проплачувати за послуги Нової пошти? 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Фокстрот (Украина) 1 августа, 2016 год Добрий день!
Дякуємо за відгук.

Нам щиро шкода, що Вам довелося зіткнутися з незручностями при взаємодії з магазинами мережі "Фокстрот. Техніка для дому".
Для того, щоб ми могли розібратися в ситуації, прохання перенаправити Ваше звернення на електронну адресу компанії info@foxtrot.com.ua із зазначенням конкретної інформації по ситуації.

Заздалегідь вдячні за відповідь!

З повагою, Олена
Служба управління взаємовідносинами з покупцями
0800 500 153

Фокстрот