Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Аби продати - Отзыв о Фокстрот


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 949

Рейтинг: 2.2, всего отзывов 2875

http://www.otzyvua.net/fokstrot Киев, ул. Гната Юры, 20
От Олена, опубликован 12 июля, 2016 годОлена 12 июля, 2016 год Брали товари на велику суму. Для смартфону магазин "подарував" свій смарт-сервіс, безкоштновну наклейку плівки на 1 з пристроїв, а для проданого з вітрини за повну ціну! (мотивуючи, що наразі у них більш ніде немає і він абсолютно справний) планшету налаштування програм. Для того щоб вийшла потрібна сума з цими подарунками, на більшість товарів в чеку вони занизили ціни. В результаті "налаштування" тривало більш, ніж годину (а потім встановлені техніком безкоштовні програми не працювали, довелося перевстановлювати) і в планшеті окрім трішки подряпаного корпусу знайшовся ще й битий піксель. З останнім і звернулися з проханням заміни. Наш консультант побіг до директора, який в свою чергу почав доводити, що за законом товар міняють лише, якщо він не був у використанні і взагалі може то ми самі пошкодили екран, а перевірити в магазині не має змоги. І направили їхати самим з товаром в СЦ за заключенням (хоча взагалі-то вони мали б відіслати його на експертизу). Отож, маємо: просування зіпсованих товарів з вітрини, махінації з цінами в чеку та абсолютну байдужість як до клієнта, так і до своєї репутації. 0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя Фокстрот (Украина) 12 июля, 2016 год Добрий день, Олена!
Дякуємо за відгук.

Нам щиро шкода, що Вам довелося зіткнутися з незручностями при взаємодії з магазинами мережі "Фокстрот. Техніка для дому".
Для того, щоб ми могли розібратися в ситуації, прохання перенаправити Ваше звернення на електронну адресу компанії info@foxtrot.com.ua із зазначенням конкретної інформації по ситуації.

Заздалегідь вдячні за відповідь!

З повагою, Олена
Служба управління взаємовідносинами з покупцями
0800 500 153


Адреса и контакты

Киев, ул. Гната Юры, 20
Телефон: (044) 206-05-76

Супермаркеты электроники

Интернет-магазин Solvo

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин Svarka24

Рейтинг: 5
2 отзыва
MegaTool

Рейтинг: 5
1 отзыв
Banggood.com

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин Trudovik

Рейтинг: 4.8
150 отзывов
GearBest.com

Рейтинг: 4.5
4 отзыва
MTA.UA

Рейтинг: 4
2 отзыва
Магазин Brain

Рейтинг: 4
51 отзыв
COMFY

Рейтинг: 3.5
3479 отзывовВам необходимо войти или зарегистрироваться