Поганий сервіс - Отзыв о Фокстрот

Рейтинг: 3.2, всего отзывов 1986

http://www.otzyvua.net/fokstrot От Володимир, опубликован 23 июня, 2016 год

Володимир 23 июня, 2016 год Хотів купити вентилятори DELFA DSF-1230 ,витратив 30хв пока дозвонився до оператора по гарячій лінії .Но з великим розчаруванням почув, що вони доступні тільки в магазинах перевізником вони цей товар не доставляють .Шкода потраченого часу ,для чого його виставляти в інтернет магазині.Більше на цьому сайті покупок робити не буду 1 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Фокстрот (Украина) 24 июня, 2016 год Добрий день, Володимир!
Дякуємо за відгук.

Нам щиро шкода, що Вам довелося зіткнутися з незручностями при взаємодії з магазинами мережі "Фокстрот. Техніка для дому".
Інформуємо Вас про те що, оскільки розпочався "сезон кондиціонерів та вентиляторів", дана категорія техніки почала користуватися великим попитом.
Рекомендуємо Вам відслідковувати оновлення та поповнення асортименту на нашому сайті.

З повагою, Олена
Служба управління взаємовідносинами з покупцями
0800 500 153

Фокстрот