Що робити???!!! Де логіка!? - Отзыв о Фокстрот

Рейтинг: 3.1, всего отзывов 1978

http://www.otzyvua.net/fokstrot От Наталия, опубликован 25 апреля, 2016 год

Наталия 25 апреля, 2016 год 7.07.15 купила телефон.. ну, звичайно, мені запропонували купити страхівку "екстра сервіс", я взяла на 2 роки( 1-рік гарантують безкоштовний ремонт або заміну телефону, в разі падіння з висоти), як вияснилось - таких телефонів вже немає у виробництві, телефон впав, тач скрін "пішов спати".. здав в сервіс, де мені мені пояснили, що в кращому випадку мені відшкодують гроші( але -6% за місяць користування апаратом). Я користувався ним 9 міс. х 6%=54, тобто я отримаю 46% від суми, приблизно. Окей, якщо в мене проплачена страховка на два роки(24 міс.) 24 міс. х 6%=144%, то я ще лишаюсь винна вам гроші чи як це, де логіка? 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Фокстрот (Украина) 27 апреля, 2016 год Доброго дня, Наталіє!
Дякуємо Вам за відгук.
Для того, щоб ми могли розібратися в ситуації, що склалася , прохання перенаправити Ваше звернення на електронну адресу компанії info@foxtrot.com.ua і описати ситуацію більш детально із зазначенням номеру заявки на клієнтський ремонт.

Заздалегідь дякуємо за відповідь!

З повагою, Дар'я
Фахівець групи рекламацій
Компанія " Фокстрот . Техніка для дому "
0800 500 153

Фокстрот