некомпетенті працівники і неякісний товар - Отзыв о Фокстрот

http://www.otzyvua.net/fokstrot От Анна, опубликован 13 января, 2016 год

Анна 13 января, 2016 год м. Хмельницький, вул. Свободи, 73. Фоксмарт. Купила в магазині фен, він не проробив два роки, ремонту не підлягав. Повернули мені кошти, купила інший в тому ж магазині. Не пройшло 2-ох років, фен почав погано працювати. Звернулась до магазину, та на жаль сервісний менеджер був на лікарняному, змушена була їхати в сервісний центр самостійно. Згідно акту огляду,фен не підлягає ремонту, у зв'язку з непостачанням запасних деталей виробника. з даним актом прийшла до магазину і написала заяву про обмін на аналогічний або такий же самий (вх. №17/11/2015-01) станом на 13.01.2016 письмової відповіді і обміну не було. Кожний день ходити в робочий час немає можливості. А сервісний менеджер працює до 18-00. Вся техніка в домі з магазину Фокстрот, проблем ніколи не було. Рекомендувати купувати товар в даному магазині не можу. 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Фокстрот (Украина, Київ) 1 февраля, 2016 год Добрий день, Анна!
Дякуємо Вам за звернення.
Прийміть наші щирі вибачення за завдані Вам зайві турботи
Для того, що б ми могли розібратися в сформованій ситуації, прохання направити звернення на електронну адресу компанії - info@foxtrot.com.ua c зазначенням такої інформації:
- Акт, який був виданий сервісним центром;
- Контактні дані для зворотного зв'язку.

Заздалегідь дякуємо за відповідь.

З повагою, Марія
Спеціаліст групи рекламацій
Компанія «Фокстрот. Техніка для дому "
0800 500 153

Фокстрот