Підтвердили замовлення по телефону- за день до доставки - товар відсутній!! - Отзыв о Фокстрот

Рейтинг: 3.1, всего отзывов 1977

http://www.otzyvua.net/fokstrot От Гость, опубликован 11 января, 2016 год

Гость 11 января, 2016 год Замовила пральну машину Samsung. На настпуний день зателефонували з магазину підтвердили замовлення, домовились про час доставки. Доставку обіцяли через 4 дні. Відповідно ми вже не шукали в іншому місці. А за день до доставки зателефонували і сказали, що товар, на жаль, відсутній! Що за ставлення до клієнта? Категорично не рекомендую! 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Фокстрот (Украина, Київ) 11 января, 2016 год Добрий день!
Вдячні Вам за звернення.

Нам щиро шкода, що Вам довелося зіткнутися з незручностями при взаємодії з магазинами мережі «Фокстрот. Техніка для дому».
Для того , щоб ми могли надати Вам коректну інформацію і розібратися в даній ситуації, прохання конкретизувати Ваше звернення, описати його більш детально та направити його на електронну адресу компанії info@foxtrot.com.ua вказавши наступну інформацію:
- номер Вашого замовлення;
- адресу магазину;
- контактні дані для зворотного зв'язку.

З повагою , Олена
Фахівець групи рекламацій
Компанія «Фокстрот. Техніка для дому »
0800 500 153

Фокстрот