Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Покупка фотоапарата. - Отзыв о Фокстрот


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 1091

Рейтинг: 1.8, всего отзывов 2894

http://www.otzyvua.net/fokstrot Винница, ул. Келецкая, 80
От Николай, опубликован 7 января, 2016 годНиколай 7 января, 2016 год Придбав фотоапарат не з дешевих (ПО АКЦІЇ ) у відділені магазину з гарантією, як має бути. Зберігав чек. Але коли настав гарантійний випадок (довго не протягнув може встиг до 50-ти фоток зробити) почав відмовляти автофокус. Звернувся у магазин, прийняли на ремонт, при наявності всіх документів. З ЛИСТОПАДА ДО КІНЦЯ ГРУДНЯ зна ходився у ремонті. Пояснили, що заводський брак, потрібно зачекати запчастини. А ДАЛІ ПОЧАЛОСЬ САМЕ ЦІКАВЕ: повертають фотоапарат назад без ремонту вказуючи НЕ ПРАВИЛЬНО ВИПИСАНІ ДОКУМЕНТИ ПРИ ПРОДАЖІ. Ідемо знову в магазин, перевіряють документи (все вірно) озвучують іншу відмову :ВИНЕН ПРОДАВЕЦЬ ШУКАЙТЕ ЙОГО ВІН МАЄ РЕМОНТУВАТИ ЗА СВІЙ РАХУНОК. Коли спробував пояснити що це маразм, видали третю версію вже письмову ВИНЕН ПОКУПЕЦЬ бо невірно користувався виробом, можливо ввімкнув у високу мережу ( фотоапарати вони ж від 220v працюють, а покупець лох 380 підєднав) і тд. В загальному всіма способами хочуть виставити дурнем покупця. Бо ж до кінця гарантії не довго залишилось. А в процесі ремонту виявилось, що відомий бренд не оригінал, а виготовлений на "найкращих заводах Китаю " ОСЬ ВАМ І ТОРГОВА МЕРЕЖА "ДЛЯ ЛЮДЕЙ" як кажуть у рекламах. 0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя Фокстрот (Украина, Київ) 8 января, 2016 год Добрий день!
Вдячні Вам за звернення.

Нам щиро шкода, що Вам довелося зіткнутися з незручностями при взаємодії з магазинами мережі «Фокстрот. Техніка для дому».
Для того , щоб ми могли надати Вам коректну інформацію і розібратися в даній ситуації, прохання конкретизувати Ваше звернення, описати його більш детально та направити його на електронну адресу компанії info@foxtrot.com.ua вказавши наступну інформацію:
- марку та модель техніки;
- адресу магазину;
- контактні дані для зворотного зв'язку.

З повагою , Олена
Фахівець групи рекламацій
Компанія «Фокстрот. Техніка для дому »
0800 500 153


Адреса и контакты

Винница, ул. Келецкая, 80
Телефон: 0432 554 609

Супермаркеты электроники

Интернет-магазин Solvo

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин Svarka24

Рейтинг: 5
2 отзыва
MegaTool

Рейтинг: 5
1 отзыв
Banggood.com

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин Trudovik

Рейтинг: 4.8
150 отзывов
GearBest.com

Рейтинг: 4.5
4 отзыва
Торговый дом CTB

Рейтинг: 4
1 отзыв
MTA.UA

Рейтинг: 4
2 отзыва
Магазин Brain

Рейтинг: 4
52 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться