Купив телефон Bravis Alpha він випав мені з рук і розбився екран його відремонтували, коли вдруге таке сталось сказили що потрібно відправити у Київ документи і мені повернуть гроші коли я це зробив мені і справді прийшли гроші. 100грн!!!!! з 1799 тел +2 - Отзыв о Фокстрот

Рейтинг: 3.2, всего отзывов 1985

http://www.otzyvua.net/fokstrot Львов, просп. Красной Калины, 62
От Незадоволений покупець, опубликован 29 декабря, 2015 год

Незадоволений покупець 29 декабря, 2015 год Купив телефон Bravis Alpa за 1799грн + 20 за екстра сервіс він випав мені з рук і розбився екран заніс у сервіс і безкоштовно зремонтували, коли це сталось удруге
сказали що НЕ ПІДЛЯГАЄ ремонту і потрібно відправляти у Київ документи щоб пернути гроші за товар, коли я провів цю операцію мені на карту перечислили 100 грн!!! з 1799 за тел + 200 за Екстра Сервіс 100грн!! це має так бути?

Ответ представителя Фокстрот (Украина, Київ) 2 января, 2016 год Добрий день!
Вдячні Вам за звернення.

Нам щиро шкода, що Вам довелося зіткнутися з незручностями при взаємодії з магазинами мережі «Фокстрот. Техніка для дому».
Для того , щоб ми могли надати Вам коректну інформацію і розібратися в даній ситуації, прохання конкретизувати Ваше звернення та направити його на електронну адресу компанії info@foxtrot.com.ua вказавши наступну інформацію:
- номер Вашого договору або номер заявки на ремонт;
- контактні дані для зворотного зв'язку.

З повагою , Олена
Фахівець групи рекламацій
Компанія «Фокстрот. Техніка для дому »
0800 500 153

Фокстрот