м. Рівне (Екватор) - не продають в кредит без націнок - Отзыв о Фокстрот

Рейтинг: 3.1, всего отзывов 1980

http://www.otzyvua.net/fokstrot От Олександр, опубликован 22 декабря, 2015 год

Олександр 22 декабря, 2015 год Хотів придбати телефон через Приватбанк "Оплата частинами". Продавець сказав, що без проблем розбити на 7 платежів. Пішли оформляти, продавець вже відсканував штрих-код, але потім каже: "Нам Приватбанк НЕ ДОЗВОЛЯЄ (саме так сказав) так просто продавати, то потрібно ще шось купити на 15% від вартості телефону або купити їх додатковий сервіс". Я сказав, що тоді мені телефон не потрібно. Продавець сказав, що тоді може розбити на 2 платежі. Коротше кажучи, я розвернувся та пішов, не хотілось псувати собі і комусь нерви.

п.с. Минулий рік пропонували на 10% + сервіс.

Ответ представителя Фокстрот (Украина, Київ) 23 декабря, 2015 год Доброго дня, Олександр!
Дякуємо Вам за звернення.
Головними умовами придбання техніки за програмою від Приват банку «Оплата частинами» є наступне:
- Обов'язкова наявність кредитної карти з доступним лімітом.
- Період надання кредиту строком до 4-х місяців.
- Разова комісія складає - 0% від вартості.
- Щомісячна комісія - 0% від суми кредиту.
- Процентна ставка - 0.01% річних від фактичної заборгованості по кредиту.
- Сума вкладу 500 до 25000 грн.
Детальніше про умови надання кредитів Ви можете дізнатися у співробітників магазинів «Фокстрот. Техніка для дому » та кредитних брокерів.

З повагою, Аліна
Спеціаліст групи рекламацій
Компанія «Фокстрот. Техніка для дому"
0800 500 153
Олександр (Украина, Львів) 29 декабря, 2015 год Дякую, я ці умови і так знаю і не перший раз купував через цей сервіс. Ви мене почули? Які 0%? У вас продавці розводять людей мінімум на 15% від вартості товару! А якщо повезе то "втюхають" майстер-сервіс від якого ефективність і є 0%.

п.с. без проблем купив в іншому магазині (через Приватбанк) дешевше без додаткових 15% і кращий телефон, так що все що робиться - то на краще.

Фокстрот

Супермаркеты электроники