Алла - Отзыв о Фокстрот

Рейтинг: 3.2, всего отзывов 1992

http://www.otzyvua.net/fokstrot Мукачево, ул. Мира, 151 Г
От Алла, опубликован 14 декабря, 2015 год

Алла 14 декабря, 2015 год Добрий день.Хочу розповісти як нас з чоловіком взули на 2530 грн. 30,10,2015 купили пральну машинКу в фокстрот.Як тільки ми почали придивлятися до товару до нас прибігла керуюча магазином пані Дуб Мирослава, незрозуміло чому сама керуюча виявила нам таку честь а не продавець-консультант.Зразу почала суєтитися і переконувати нас брати і не роздумувати саме цю модель і обовя"язково оформити мастер сервіс бо у них така акція що нам повернуть 2500 у разі якщо ми придбаємо машинку і ще відвела нас саме до "свого кредитного яксперта" бо ми вагалися брати в кредит чи за готівку.За готівку машинка виходила без мастер сервісу 10000 а з кредитом і всіма прибамбасами 14300 відчутна різниця.Але переконавши нас що з 3 грудня ми зможемо взяти собі БУДЬ-ЯКИЙ ТОВАР, не було сказано жодного слова що буде якийсь список товарів і з товару знімають по 100--200 грн.Звернувшись у вказану дату до магазину ця пані починає нас переконувати що такого вона не казала а пропонує взяти щось із списку.Як виявилося під час розмови в грудні навіть якщо б ми не оформлювали кредит кошти нам всеодно були б нараховані.І як цу називаєть колись це був нормальний магазин а тепер ЛОХОТРОН 0 согласны, 0 не согласны

Алла (Украина, Хуст) 15 декабря, 2015 год Мені від того що вам нібито шкода легче не стало.Колись був нормальний магазин а тепер взагалі неясно що.Хочу знати які міри буде прийнято і які стягнення буде встановлено на керуючого магазина, бо вон6а страшна хамка!!!
Ответ представителя Фокстрот (Украина, Київ) 15 декабря, 2015 год Добрий день, Алла!
Вдячні Вам за звернення.

Нам щиро шкода, що Вам довелося зіткнутися з незручностями при взаємодії з магазинами мережі «Фокстрот. Техніка для дому».
Для того , щоб ми могли надати Вам коректну інформацію і розібратися в даній ситуації, прохання конкретизувати Ваше звернення та направити його на електронну адресу компанії info@foxtrot.com.ua вказавши наступну інформацію:
- адресу магазину;
- контактні дані для зворотного зв'язку.

З повагою , Олена
Фахівець групи рекламацій
Компанія «Фокстрот. Техніка для дому »
0800 500 153

Фокстрот