Обманюють - Отзыв о Фокстрот

Рейтинг: 3.2, всего отзывов 1986

http://www.otzyvua.net/fokstrot От Гость, опубликован 8 декабря, 2015 год

Гость 8 декабря, 2015 год Доброго Дня, 8.12.2015 в магазині за адресою Московський проспект 21 хотів придбати в кредит смартфон Lenovo A5000 вартістю 3299 грн. продавець відразу попросив піти на касу за рахунком фактурою. Після отримання рахунку помітив що там був доданий пункт про страхування вартістю в 400 грн., як потім пояснив продавець це обов'язкова умова для отримання без відсоткового кредиту на 10 місяців. Після попросив підійти до працівника кредитного відділу який швидко підрахував що розмір місячного платежу буде 416грн., на питання чому така цифра, дівчинка просто відповіла: - Так а что вы хотели!. ОСНОВНЕ питання чому ніде не має про такі платежі інформації, і я маю витрачати свій час і гроші щоб дізнатись про них!!! 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Фокстрот (Украина, Київ) 8 декабря, 2015 год Доброго вечора!
Дякуємо Вам за звернення.

Нам щиро шкода, що Вам довелося зіткнутися з незручностями при взаємодії з магазинами мережі «Фокстрот. Техніка для дому».
Інформуємо Вас про те що, вчора 07.12.2015 року діяла акція «Смартани», до усіх смартфонів у подарунок йшла послуга «Екстра Сервіс».
Але у чеку, дана послуга відображалась по повній вартості за рахунок знижки на смартфон.
Усю актуальну інформацію Ви завжди можете дізнатися у адміністрації магазину або за номером гарячої лінії нашої компанії 0800 500 153.
Сподіваємося, що дана ситуація не вплине на ваше ставлення до мережі «Фокстрот. Техніка для дому» і Ви надалі залишитеся нашим клієнтом.

З повагою, Юлія
Фахівець групи рекламацій
Компанія «Фокстрот. Техніка для дому»
0800 500 153

Фокстрот