зверніть увагу - Отзыв о Фокстрот

Рейтинг: 3.2, всего отзывов 1967

http://www.otzyvua.net/fokstrot От Світлана, опубликован 7 декабря, 2015 год

Світлана 7 декабря, 2015 год м.Дубно м-н.Незалежності 3
Придбала мобільний телефон Lenovo A536 у магазині « ФОКСТРОТ» 5 грудня 2015р. 12год 25хв. За 2768,90 грн.
Слід зазначити, що при купівлі телефонна продавець дістала його з коробки, тобто упаковки яка була вже відкрита, і поставила в нього батарею. Телефон працював,з купленою мною захисною плівкою до телефонна пішла іншу кімнату і була відсутня майже 10 хвилин.
З приводу довгої відсутності продавця я звернулася до охоронця. Він повідомив, що вона клеїть плівку на телефон. Однак ця процедура повинна відбуватися в присутності покупця і займати одну або дві хвилини. Коли вона повернулася то відала мені телефон, за якого я сплатила кошти попередньо в касі. Коли я повернулася додому то відразу не помітила пошкодження в телефонні,тому що ним не користувалася, бо була зайнята. Вечері я помітила коли хотіла вставить сім карту ,що біля кнопки збільшення звуку є маленька тріщинка розміром 1мл., яку не можливо відразу побачити.
Рано в неділю я відразу я звернулася до продавця мобільних телефонів у « Фокстроті» з приводу пошкодження.
Вона чомусь дуже розхвилювалася, і відмовила мені в обміну телефонна, бо він нібито був «використаний». Я не зрозуміла про яке «використання» говорила продавець. Адже за вечір та ніч я не могла його пошкодити,оскільки ним не користувалася.
Слід зазначити що один з консультантів навіть пропонував заклеїти пошкодження, адже воно «не помітне» та « не впливає на роботу телефонна».
Прошу зобов’язати працівника «Фокстроту» замінити мені пошкоджений телефон «Lenovo» або повернути кошти, як передбачено чинним законодавством.

Ответ представителя Фокстрот (Украина, Київ) 7 декабря, 2015 год Доброго вечора, Світлана!
Дякуємо Вам за звернення!

Нам щиро шкода, що Вам довелося зіткнутися з незручностями при взаємодії з магазинами мережі «Фокстрот. Техніка для дому».
Інформуємо Вас, що згідно законодавства України «Закон щодо захисту прав споживачів» ст.9 Права споживача при придбанні товару належної якості, споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він:
· Не використовувався;
· Збережений товарний вигляд;
· Збережені споживчі властивості;
· Не порушені пломби, ярлики;
· Збережений розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Згідно ст. 8 Закону України «Про захист прав споживачів», у разі, якщо товар був в експлуатації і має технічні неполадки, клієнт звертається в сервісний центр, де буде отримано акт про наявність дефекту з подальшим безкоштовним його усуненням в терміни до 14 днів (якщо інші терміни не були узгоджені обома сторонами).
За умови, що ремонт техніки з яких-небудь причин неможливий, Вам нададуть акт на списання техніки, за фактом наявності якого можливий обмін / повернення товару.

Тобто зробити заміну придбаного Вами телефону чи повернути кошти, на жаль, неможливо.

З повагою, Юлія
Фахівець групи рекламацій
Компанія «Фокстрот. Техніка для дому»
0800 500 153
Світлана (Украина, Одеса) 10 декабря, 2015 год А замінити мені ту кришичяку від телефона можливо? Бо ремонтувати її буде зовсім не потрібно тому що вона просто постійно буде ламатися.

Фокстрот

Супермаркеты электроники