кинули ужасно - Отзыв о Фокстрот

Рейтинг: 3.2, всего отзывов 1970

http://www.otzyvua.net/fokstrot От Александр, опубликован 3 декабря, 2015 год

Александр 3 декабря, 2015 год Доброго дня усім!!! фокстрот просто так мене кинув що тут треба писати на кілька листів всю історію, тому що ця вся колотнеча тривала майже місяць, але я в такому шоці на 5+. в загальному кинули на 5800 грн. ці гроші я просто викинув як то у смітник. Якщо хтось має бажання викинути такі гроші у смітник то купуйте щось у фокстрот та вірте у їхні акції! навіть інформація, яка надається консультантами у магазині кардинально відрізняється від тої що є на сайті, про ту ж акцію! жах, фокстрот помер для мене, це був перший і точно останній раз!!!!!!! 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Фокстрот (Украина, Київ) 4 декабря, 2015 год Добрий день, Олександр!
Вдячні Вам за звернення.

Нам щиро шкода, що Вам довелося зіткнутися з незручностями при взаємодії з магазинами мережі «Фокстрот. Техніка для дому».
Для того , щоб ми могли надати Вам коректну інформацію і розібратися в даній ситуації, прохання конкретизувати Ваше звернення та направити його на електронну адресу компанії info@foxtrot.com.ua вказавши наступну інформацію:
- дату відвідування магазину;
- адресу магазину;
- контактні дані для зворотного зв'язку.

З повагою , Олена
Фахівець групи рекламацій
Компанія «Фокстрот. Техніка для дому »
0800 500 153

Фокстрот