в магазині Фокстрок продають техніку яка вже була у користуванні - Отзыв о Фокстрот

Рейтинг: 3.2, всего отзывов 1986

http://www.otzyvua.net/fokstrot Мукачево, ул. Мира, 151 Г
От гість, опубликован 29 ноября, 2015 год

гість 29 ноября, 2015 год в магазині Фокстрот в Мукачеві по вулиці Миру продають техніку, що вже була у користуванні. Якщо хтось буде мати намір купити блендер bosch msm 88190 то зверніть увагу на велику чашу, яка має потертості і залишки від сиру. Майже мені відібрало зір коли я в них його купляла. Але прийшовши додому і ще раз оглянувши блендер за зниженою ціною2500 (в інтернет-магазинах 3700-3990) я товар повернула, який вони далі виставили на продажу. Прошу Вас, не повторяйте моїх помилок! А на рахунок працівників в магазині я краще помовчу. Цікаво який був відбір і по чому? 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Фокстрот (Украина, Київ) 29 ноября, 2015 год Добрий день!
Вдячні Вам за звернення.

Нам щиро шкода, що Вам довелося зіткнутися з незручностями при взаємодії з магазинами мережі «Фокстрот. Техніка для дому».
Для того , щоб ми могли надати Вам коректну інформацію і розібратися в даній ситуації, прохання конкретизувати Ваше звернення та направити його на електронну адресу компанії info@foxtrot.com.ua вказавши наступну інформацію:
- дату відвідування магазину;
- контактні дані для зворотного зв'язку.

З повагою , Олена
Фахівець групи рекламацій
Компанія «Фокстрот. Техніка для дому »
0800 500 153

Фокстрот