це нормальна робота компанії? - Отзыв о Фокстрот

Рейтинг: 3.2, всего отзывов 1987

http://www.otzyvua.net/fokstrot От Гость, опубликован 17 ноября, 2015 год

Гость 17 ноября, 2015 год "Наша основная задача - предоставлять качественное обслуживание для клиентов!
Желаем в дальнейшем только приятных покупок в сети наших магазинов."
Якісне обслуговування-це не місяць чекати відгук від сервісу,що нарешті отримали кошти для ремонту від фокстроту і ще місяць чекати поки запчастинку куплять!всього то діла-сенсор на телефоні андроїді поремонтувати!
я в шоці від вашого сервісу і роботи!2 місяці вже майже не можу забрати свій же телефон по страховці,оплаченій мною ж!це як називається?19 вересня в мене прийняли на ремонт
на call-центрі тільки "ждіть,з вами звяжуться",

Ответ представителя Фокстрот (Украина, Київ) 18 ноября, 2015 год Добрий день!
Вдячні Вам за звернення.

Нам щиро шкода, що Вам довелося зіткнутися з незручностями при взаємодії з магазинами мережі «Фокстрот. Техніка для дому».
Для того , щоб ми могли надати Вам коректну інформацію і розібратися в даній ситуації, прохання конкретизувати Ваше звернення та направити його на електронну адресу компанії info@foxtrot.com.ua вказавши наступну інформацію:
- номер Вашої заявки на ремонт техніки;
- контактні дані для зворотного зв'язку.

З повагою , Олена
Фахівець групи рекламацій
Компанія «Фокстрот. Техніка для дому »
0800 500 153

Фокстрот