Отзыв о Фокстрот

http://www.otzyvua.net/fokstrot От Юра, опубликован 9 октября, 2014 год

Юра 9 октября, 2014 год Добрий день! У мене виникла проблема. Я купив телефон у вашій мережі, але через 2 місяці почались неполадки(без причини виключався прямо під час роботи, включався з енного разу, не заряджавсяю) Після того як я відвідав сервіс мені нічого не було сказано і зроблено оскільки майстер сказав що не бачить проблем. Хоча вони і надалі існують . телефону 2 місяці він на гарантії чи можу я вимагати повернути мені суму або замінити телефон на собі вартісний?(телефон не падав не вдярявса навіт не поцарапаний. Весь набір є в наявності) 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Фокстрот (Украина, Киев) 13 октября, 2014 год Доброго дня, Юра!
Дуже прикро, що виникли такі незручності при користуванні техніки.
Нажаль, заміна техніки в магазині можлива лише на підставі акту авторизованного сервісного центру від Виробника, який свідчить, що товар має істотний недолік.
Якщо Ви маєте претензію щодо виконаної роботи співробітниками сервісного центру від Виробника, рекомендуємо Вам звернутись до Представництва по Бренду.

З повагою,
Компанія "Фокстрот. Техніка для дому"

Фокстрот

Супермаркеты электроники