Вдячна,що існує "Ваша Готівочка". - Отзыв о Финансовая компания "Ваша Готівочка"

http://www.otzyvua.net/finansovaya-kompaniya-vasha-gotivochka От Вероніка, опубликован 26 февраля, 2016 год

Вероніка 26 февраля, 2016 год Особисто я цілком задоволена. Ми всі розуміємо,що борги потрібно віддавати.Тому негативно реагують тільки ті,які вчасно не віддають.Я часто користуюсь готівочкою,але знаходжу шляхи,щоб вчасно розрахуватись,прострочок ще не було хоча важкі моменти теж були,не мала коштів.Проте вихід завжди знаходила-це при тому,що мені ніхто не допомагає,чоловіка в мене нема і маю двох дорослих підлітків-студентів.А "Ваша Готівочка"завжди мені допомагає.Тому,я вдячна всім менеджерам даної компанії,завжди привітні,та з гарним настроєм.Бажаю вам процвітання,дякую,що допомагаєте таким,як я. 2 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Финансовая компания Ваша Готівочка (Украина, Миколаїв) 26 февраля, 2016 год Шановна Вероніка! Дякуємо Вам за щирі та добрі слова на адресу компанії "Ваша Готівочка". Ми працюємо над тим, щоб клієнти завжди залишались задоволені нашим сервісом.

З повагою, провідний спеціаліст компанії "Ваша Готівочка".

Финансовая компания "Ваша Готівочка"

«Ваша Готівочка» - компания, предоставляющая услуги в сфере микрокредитования. Займы без залога, без поручителей, наличными от 200 гривен до 5000 гривен, на короткий срок (16 дней), оформление в течении 20...

Кредиты

Магазин финансов "GROSHI"