ОБМИНАЙТЕ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ, В НИХ НЕМА НІЧОГО СВЯТОГО - Отзыв о Финансовая компания "Ваша Готівочка"

http://www.otzyvua.net/finansovaya-kompaniya-vasha-gotivochka От Людмила, опубликован 28 января, 2016 год

Людмила 28 января, 2016 год Шановні українці! Обминайте цю готівочку, як би важко вам не було .Про обслуговування на відділеннях не можу нічого сказати поганого, а от коли у вашому житті трапляються непередбачувані ситуації, то от тоді все і починається. Багато разів продовжувала кредит,і навіть , коли залишилася без роботи, з вересня , платила все і сповна. Та трапилося так, що перед Новим роком захворіла, потрапила до лікарні, платіж не внесла , домовилися з доблесною службою безпеки, що внесу 20 січня. Кошти передала , хотілося щоб вони потрапили в той же день, а мені до найближчого відділенння 4 години їхати .Попрохала людей, але автобус запізнився, відділення вже було закрите. На превеликий жаль, ще й телефон загубила. В соц. сєтях такий собі відомий страшилка Дмитро Колєсніков пише смс, що дзвонить він більше не буде, а приїде до мене додому. В той же час почалося розсилання моїм друзям в однокласниках смс зі змістом, що така-така винна гроші вашій готівочці , хай прийде на відділення і сплатить борг. Хоча я ні від кого не ховалася, переписка у нас велася стабільно. 25 січня я написала, що сьогодні сплачу борг до 17.00. Але яке було моє здивування, коли я почала набирати реквізити, отримувала відповідь, що таких реквізитів не знайдено. Бігала від одного терміналу до іншого- все марно. Наступного дня моя біганина продовжилася, поки я не зателефонувала до відділення і дівчатка сказали, що змінилися реквізити. Мене охопив гнів, бо розсилати тупо смс, робити мавпячу роботу в Ігоря Олександровича глузду вистачило, а повідомити про змінені реквізити -зась. І ви назвете це професіоналізмом? Смс повідомлення продовжували розсилатися друзям, якимсь лівим людям. І це називається банківська таємниця? Люди добрі, не ходіть, не беріть, краще обійдіться, краще щось не купіть, бо потім із цієї боргової ями довго не вилізите. Отож, шановний Ігоре Олександровичу, перш ніж щось вимагати - почніть із себе, чи все Ви робите правильно і в рамках договору і Закону. 0 согласны, 0 не согласны

Финансовая компания "Ваша Готівочка"

«Ваша Готівочка» - компания, предоставляющая услуги в сфере микрокредитования. Займы без залога, без поручителей, наличными от 200 гривен до 5000 гривен, на короткий срок (16 дней), оформление в течении 20...

Кредиты

Sravnizajm.com.ua