негатив - Отзыв о Финансовая компания "Ваша Готівочка"

http://www.otzyvua.net/finansovaya-kompaniya-vasha-gotivochka От Гость, опубликован 27 ноября, 2015 год

Гость 27 ноября, 2015 год доброго дня. взяв позику в даної організації, прострочив буквально два дні, роботи маю багато і не встиг завезти їм гроші, зранку телефон залишив у автомобілі, як повернувся, багато пропущених, знов дзвонить невідомий номер, я піднімаю, вони мені ні добрий день, а **что то ви не охотно трубочку берете**, відразу хамлять. одним словом ЖАХ. перший та останній раз я зв*язався з даною організацією. 1 согласны, 1 не согласны

Ответ представителя Финансовая компания Ваша Готівочка (Украина, Миколаїв) 9 декабря, 2015 год Шановний Гість! Оскільки Ви прострочили свої зобов'язання за договором і утворилася заборгованість у 2 дні, відповідальним співробітником було здійснено дзвінок з метою нагадати про необхідність закрити борг. Враховуючи Вашу напружену роботу, цілком можливо, що Ви негативно сприйняли дзвінок. Нам дуже шкода, що розмова викликала у вас роздратування. Дякуємо за сигнал. Щоб дана ситуація не повторилася, ми переглянемо алгоритм роботи.

З повагою, провідний спеціаліст компаніїї «Ваша Готівочка»

Финансовая компания "Ваша Готівочка"

«Ваша Готівочка» - компания, предоставляющая услуги в сфере микрокредитования. Займы без залога, без поручителей, наличными от 200 гривен до 5000 гривен, на короткий срок (16 дней), оформление в течении 20...

Кредиты

Магазин финансов "GROSHI"