Отзыв о ФИДОБАНК

http://www.otzyvua.net/fidobank От Гость, опубликован 16 октября, 2014 год

Гость 16 октября, 2014 год Поскільки банкоматів Фідобанку в м. Шаргороді не має,16.09.14року в банкоматі Приватбанку м. Шаргород Вінницька область я намагалась зняти кошти в розмірі 1100, 00 грн. по карточці Фідобанк.
При проведенні транзакції мені видало чек, що кошти списано, при цьому кошти не видало.
17.09.14р. я звернулася з письмовою заявою у відділення Фідобанку
м. Вінниця, вул. Червоноармійська, 4, тел. 0432-65-68-65.
Заяву офіційно зареєструвала.
Провідний фахівець сказала, що кошти по особовому рахунку не списано , вони "зависли", а також повідомила, що документи буде направлено в Головний офіс Фідобанк для проведення службового розслідування і через місяць мені кошти повернуть.
Сьогодні, 16.10.14р, тобто через місяць після проведення транзакції і подачі моєї заяви, з Фідобанку мені повідомили, що кошти списано з мого рахунку, що я повина звертатися в Приватбанк.
При зверненні в Приватбанк мені повідомили, що я повина не до них звертатись, а до ФІДОБАНКУ, поскільки вони випускали карточку, я є їх клієнтом. А також повідомили, що за цей місяць з Фідобанку в Приватбанк з мого питання жодного звернення не було: мої кошти ніхто з Фідобанку не заблокував, тому їх списали, ніхто не з"ясовував причин "зависання" коштів, тому Приватбанк їх перерахував як благодійну допомогу в зону АТО.

На мої не одноразові звернення до Фідобанку мені повідомляли, що мені передзвонять і так не передзвонили, керівник відділення м. Вінниці на місці відсутній, фахівець відділення м. Вінниця мене відправляє до керівника відділення, і так замкнутий круг. Мені їхати до відділення Фідобанку 90 км, квиток коштує в одну сторону 35,0грн. На одну поїздку затрачаю до 70,0 грн.

Таке халатне відношення зі сторони працівників Фідобанк дивує, складається таке враження, що клієнти для них не важливі.
Питання: невже за місяць службового розслідування мого випадку не було 20 хвилин передзвонити мені і роз"яснити проблемні питання, подати заяву у Приватбанк.

Буду чекати на відповідь.
Дякую.

ФИДОБАНК