євробачення 2016 - Отзыв об Евровидение 2016

http://www.otzyvua.net/evrovidenie-2016 От Аня, опубликован 8 февраля, 2016 год

Аня 8 февраля, 2016 год На мою думку HardKiss можуть реально влаштувати вправжнє шоу на Євробаченні. Серед тих хто проходить відбір, цього року реально все по людськи. Є не один учасник за якого не соромно і він не в кінці списку, а їх декілька і всі вони по своєму цікаві і я впевнена, що мають право на участь у конкурсі.

HardKiss - те що вони в Україні не дуже популярні серед усіх прошарків суспільства це правда, а ось те що вони досить популярні серед молоді, теж вірно. Але вони можуть влаштувати шоу на рівні Руслани і вище. Дорогу молодим!!! Якщо пам'ятаєте колись фіни перемогли на Євробаченні з страшними масками і страшенним метал кором і це нормально в європі сприйняли, як щось унікальне. Я впевнена, що гарний голос є у всіх представників, кожної країни, яка приймає участь у цьому конкурсі, але коли голос перемагав над шоу??? Навіть у нас в країні на еканах ви більше побачите придурків і голих сідниць ніж хороших і талановитих виконавців, або гуртів. Так і в Європі і в світі - талант нікого не цікавить, зроби так щоб на тебе дивилися і обговорювали. Бо я вже давно не чула, щоб хтось казав " Он/она так красіво поет, ето божественно, я ничего прекрасней в жизни не слишал" і тд.

Brunettes Shoot Blondes - якби це був конкурс серед хіпстерських гуртів, то Brunettes Shoot Blondes можливо і перемогли б там, але ні. Як вони потрапили у фінал, я дійсно не розумію)

Джамала іде на конкурс не з тією піснею! Нажаль(

Елена (Россия) 16 мая, 2016 год Евровидение это конкурс песни, а не голоса или эпатажа или политиканства или давления на жалость.
Кого бы не выбрало "Профессиональное" жюри, петь и слушать будут ту песню, которую выбрал народ. А это песня Лазарева и Киркорова, значит они и есть победители.
А если все участники будут, как финны, то Евровидению конец!!!!!

Евровидение 2016

Евровидение 2016 -- всемирно известный конкурс песни. Традиционно, каждый год новое состязание исполнителей проходит в той стране, чей представитель вышел победителем в прошлом году. Отбор на Евровидение 2016 - один...

Шоу-программы

Звезда YouTube