Шахраї! Розвели на 10000грн - Отзыв о Euro Cosmetics

http://www.otzyvua.net/euro-cosmetics От Гость, опубликован 19 апреля, 2016 год

Гость 19 апреля, 2016 год УВАГА, ШАХРАЙСТВО!
Друзі!
Ось і я потрапила до рук аферистів.
Буде багато тексту, але дуже рекомендую дочитати, аби не повторювати моїх і не тільки моїх помилок!
Вже декілька років ходить по Києву афера, і ніхто нічого не робить.
У квітні 2016 року мені подзвонили з салону «Еврокосметікс» і запропонували безкоштовну косметичну процедуру. Настояли, щоб я взяла з собою паспорт (на питання, чи підійдуть права в якості документа, що засвідчить особистість, відповіли – ні, потрібен паспорт). 17 квітня 2016 року я приїхала на процедуру до салону за адресою вул. М.Раскової 2-а, ТЦ «Лівобережний».
Мені видали для заповнення анкету, у якій, окрім стандартних пунктів про ім’я та сімейний стан, був пункт про роботу та середню місячну заробітну плату.
Була проведена процедура, після чого косметолог зробила мені пропозицію оформити договір про надання косметичних послуг. «Лікування» мені розписали на аркуші А4, від руки, без жодного медичного показання. Так само написали і плату за комплекс цих послуг і препаратів у розмірі 14 600 гривень.
На мою відповідь, що це занадто дорого для мене, косметолог сказала, що тільки сьогодні діє акція, і вона зараз владнає всі нюанси, і прийде з новою пропозицією.
Через декілька хвилин в косметичний кабінет прийшла директор "Еврокосметікс", вона написала нову цифру, 9 600 гривень, і сказала, що сьогодні є можливість отримати розстрочку на рік, з авансом в 2 000 гривень і щомісячною виплатою приблизно 740 гривень.
Вважаю, що директор "Еврокосметікс" своїми діями свідомо склала у мене враження, що це дуже вигідна пропозиція і «якщо не зараз, то ніколи».
У час від початку і до закінчення процедури (яка проходила у два етапи, десь півтори години), я відчувала слабкість і легке запаморочення, наче мене ввели в дію наркотичного сп’яніння. В результаті чого, я погодилась підписати договір з «Еврокосметікс» і погодилась на оформлення споживчого кредиту строком на рік з загальною сумою до стлати 9 600 гривень.
Тут я зроблю маленьке уточнення щодо себе: за все своє життя я ніколи не брала жодного кредиту і ставлюсь до цього принципово з огидою! В свідомості я б ніколи не підписала договір на кредит, тим більш на косметику від невідомого виробника!
Мене провели у «бухгалтерію», де дівчина-бухгалтер почала швидко підсовувати мені документи і договори на підпис. Я намагалась читати, але почувала себе дуже слабкою, а дівчина весь час говорила, що дуже спішить, що це стандартний договір і вона оформлювала такий самий для своєї мами.
Договір про надання кредиту був складений дуже маленьким шрифтом. Тому, навіть маючи хороший зір, доводилось зблизька придивлятися до тексту, щоб розібрати зміст написаного у договорі.
У цій метушні я перевірила основні положення про відсоткову ставку, суму, строки виплат та перелік наданих мені препаратів і послуг (зі слів бухгалтера – послуги-процедури я отримую безкоштовно, а плачу тільки за препарати).
Мені віддали пакет і попрощались.
Через дві години в мене в голові прояснилося і я зрозуміла, що потрапила до рук шахраїв. Я повернулася до салону, вибачилась і сказала, що маю намір відкликати згоду на договір.
Бухгалтер Вікторія дуже нечемно сказала, щоб я звернулась на рецепцію.
Дівчата на рецепції назначили мені зустріч з директором «Еврокосметікс» на 19.04.2016р.
Коли я прийшла на зустріч, мене зустріли двоє - жінка і чоловік (биковатого вигляду зі збитими кістяшками правої руки). На моє прохання розірвати договір вони наперебій почали казати, що це неможливо, і косметичні засоби поверненню не підлягають. Сказали, що подадуть на мене заяву в міліцію, якщо я не буду платити гроші.
У Альфа-Банку нас зустріли також ворожо, коли дізналися з приводу чого ми прийшли. На питання, хіба їм все одно, що вони співробітничають з шахраями, тим самим допомогаючи їм коїти злочин, вони відповіли, що їм всеодно і гроші вже відправлені.
Доречі, після підписання договору у Неділю пройшло всього дві години до моменту, як я повернулась, і сказала що хочу розірвати договір. Банк перерахував гроші наступного ж дня, у понеділок.
Дуже гарна схема! Нічого не скажеш.
В інтернеті кажуть, що косметика дуже шкідлива для обличчя, начеб-то, шкіра злазить.
Буду робити експертизу.
Будьте пильними і не погоджуйтесь на подібні пропозиції!

Euro Cosmetics

Euro Cosmetics предлагает качественные услуги специалистов косметологов, которые используют Израильскую косметику DeSheli (ДеШели). В офисах компании вы сможете пройти диагностику состояния вашей кожи и получить рекомендации по уходу и лечению....

Салон красоты

Broshka Beauty Club