В жодному разі не рекомендую - Отзыв о etachki.com

http://www.otzyvua.net/etachkicom От Сергій, опубликован 17 августа, 2016 год

Сергій 17 августа, 2016 год Місце: Київ Скляренка 9.

Після проведеня аукціону мені була озвучена сума, я був завірений декілька разів працівниками кол-центру що сума є остаточною.
Коли я приїхав власне продавати авто за визначену на аукціоні суму, менеджер Ігор захотів ще раз оглянути авто, і попросив заїхати на СТО подивитися ходову. Огляд авто вдруге не дав ніяких нових результатів, на СТО оглянувши авто нічого по ходовій також не знайшли.
Тоді менеджер, не маючи аргументів для предметного торгу просто сказав, що дилер передумав і хоче зменшив ставку на 300$. Аргументів - 0.
Єдина причина, з якої довелося піти на нові умови це те, що вже домовився про купівлю нового авто, і на відміну від колективу етачки я своє слово тримати вмію.

Висновок: мені досвід показав, що етачки нічим не відрізняються від перекупів деінде - готові на будь яку брехню аби заманити клієнта. В жодному разі не порекомендую нікому користуватися їх сервісом.

ETachki (Украина) 17 августа, 2016 год Доброго дня, пане Сергію!
Дякуємо, що повідомили про ситуацію, що склалася. Ми знайшли інформацію про Вашу зустріч і, після внутрішнього розгляду, всі винуваті будуть покарані. Приносимо Вам вибачення за некоректну роботу наших співробітників.
Сергій (Украина) 17 августа, 2016 год Дякую, за оперативний зворотній звязок.

У випадку, якщо ви дійсно бачите в даній ситуації некоректні дії вашого співробітника, я би хотів отримати від вашої компанії подальший зворотній зв'язок по результатам розбору даної ситуації, а також відповідь на питання, про те чи є можливим за принципами роботи вашої компанії в подібній ситуації зміна ставки після завершення аукціону і, якщо така ситуація склалася, якими би мали бути дії менеджера в подібній ситуації.

etachki.com

Сервис etachki.com создан для того, чтобы экономить ваши время и деньги. Обратившись к специалистам сервиса вы сможете взять кредит под залог машины или продать ее. Кроме этого, на сайте действует удобная...

Сайты новости

Сайты