не раджу звертатися сюди ніколи! - Отзыв о EMOZZI

http://www.otzyvua.net/emozzi От Уляна, опубликован 3 августа, 2016 год

Уляна 3 августа, 2016 год Я отримала подарунковий сертифікат на рафтинг. як виявилося потрібно самій дзвонити і зясовувати коли вільні дати і всі деталі, самій дзвонити в компанію Еmozzi і пояснювати яку дату я погодила з інструктором по рафтингу, і при цьому 3 рази дзвонити і пояснювати кожному працівнику одне і те саме аж поки я не додзвонилася до тої я оформляла мою заявку. оператори вкрай не уважні, на задньому плані чути чийсь дуже голосний сміх і розмови що заваджає розмовляти з оператором.
що саме цікаве, так це те що при розмові з інструктором по рафтингу він зовсім не в курсі хто я, чого дзвоню, і гроші за послугу йому ніхто не перераховув((
Я отримала в подарунок 2 сертифікати: один від emozzi, другий від bodo, якість обслуговування кардинально відрізняється. В емоціїї потрібно дзвонити всюди самому і все зясовувати в той час як в бодо дзвониш лише раз а потім тільки отримуєш повідомлення і нагадування про послугу.

нікому не рекомендую!!!(((((

EMOZZI

EMOZZI – это легкие подарки-впечатления, которые легко выбирать, легко дарить и всегда приятно получать. Наши подарки оставляют воспоминания, а воспоминания оставляют незабываемые впечатления. Тем более, что в арсенале EMOZZI столько...

Магазин подарков

Podario.com