Брехуни - Отзыв об Эльдорадо

http://www.otzyvua.net/eldorado От Надія, опубликован 10 августа, 2016 год

Надія 10 августа, 2016 год В суботу з батьками була в Ельдорадо, в Оушен Плаза, і ми були розчаровані їх ставленням до своїх клієнтів. Одкак все по порядку. В кінці 2014 року мої батьки купили холодильник в розстрочку. При купівлі холодильника Ельдорадо зобов’язав на нього взяти додаткову страховку «Абсолютний захист", спираючись на внутрішні правила магазину. Батьки погодились, працівник Ельдорадо запевнив, що за умови не настання страхового випадку, після погашення розстрочки гроші будуть повернуті в зручний для них час, але на картку, для їх використання в магазині необхідно буде кутити будь-який товар. Після оформлення документів працівником Ельдорадо були надані чеки та книжечка(посібник) про «Абсолютний захист», в якій, доречі, вказані лише випадки коли страховий випадок не настає та гроші по страховці сплачені не будуть. Однак про строки отримання грошей за умови не настання страхового випадку немає ні слова. .
Розстрочка була погашена в лютому 2015. Однак наступну покупку намагалися здійснити лише зараз, в серпні 2016. В мами зламалась праска, привід знайшовся скористатися своїми грошами, які були сплачені за «Абсолютний захист», будучи впевниними, що все в порядку, тим паче, що їм обіцяли кошти повернути в будь-який для них зручний час, в будь-якому магазині. Однак при зверненні в Ельдорадо працівник, який займається поверненням грошей по «Абсолютному захисту» в категоричній формі стверджував, що кошти повернуті не будуть, лише вона займається такими питаннями, при оформленні «Абсолютного захисту» ПОВИННІ були повідомити про такий нюанс, це передбачено внутрішніми документами компанії. Продививши весь пакет документів, який був наданий працівниками цього магазину в 2014 році заявила, що якогось чеку не вистачає, за таких умов гроші все одно б не повернули.
Батьки в шоці, їм про це ніхто не говорив. Попросили покликати менеджера та директора магазину. Однак працівник їм відмовив аргументуючи, що лише вона займається цим питанням. На третю вимогу нарешті покликали менеджера.
Менеджер вислухав виникшу ситуацію запропонував написати заяву. Сказавши, що відповідь буде надана на протязі двох місяців, хоча відповідно до законодавства України відповідь зобов’язані надати на протязі одного місяця, а відповідь на адвокатський запит, на протязі десяти днів. Почувши аргументи щодо строків працівники почали завіряти, що відповідь буде готова вже через два тижні, однак за нею необхідно буде приїхати в магазин, відповіді магазин не надсилає поштою. А також дав розпорядження працівнику, з яким до цього ми спілкувались, зробити ксерокопії ВСІХ наявних у батьків документів, в зв’язку з тим щоб Ельдорадо могло надати обґрунтовану відповідь бо посібники змінювались. Під час ксерокопіювання виявляється, що всі оригінали чеків наявні, хоча до цього цей самий працівник продивившись всі документи його чомусь не знайшов.
Мама написала заяву, сказала, що буде чекати письмової відповіді.
Чи необхідно казати в якому настрої всі вийшли з магазину… Батики живуть за містом, витратити гроші щоб приїхати, а також свій час, в Ельдорадо витратили години дві – три години. Замість нової покупки отримали безліч негативних емоцій, розчарування… не на один день. Купувати в Ельдорадо, тим паче брати кредит чи розстрочку, нікому не рекомендую, ні я, ні мої батьки. А сама точно не купувати в них нічого не буду, хоча до цього випадку вважала цей магазин гарним та батьки його рекламували своїм друзям, тепер всім розказують про свій випадок та про своє ставлення до Ельдорадо кажуть, що це найгірший магазин в Україні.
Сьогодні мамі на телефон подзвонило «Ельдорадо» з жіночим голосом, напевно в магазині їх вчать представлятися лише «ЕЛЬДОРОДО», а своє ім’я категорично заборонено називати. Сказали, що відповідь готова, приїдьте заберіть, ми не знаємо адреси на яку висилати лист, хоча паспорт мами відксерокопіювали весь. Також ця загадкова працівниця, яка не представилась, аргументувала не повернення грошей тим, що небхідно було звертатися саме в той магазин в якому купували в 2014 році, мабудь чеків не дочиталась бо в цьому магазині й купували. Та знову якихось документів не вистачає, хоча з усіх документів ксерокопії робив їх працівник, мабудь загубились «випадково».
Виникає питання чому магазин Ельдорадо не дотримується Законів України, відповідно до яких про строки, тим більше такі короткі вони ПОВИННІ були повідомити письмово, під підпис та другий екземпляр надати покупцю. Якщо на момент оформлення розстрочки були інші умови чому про їх зміну, в односторонньому порядку, ніхто не повідом ні усно, ні письмово. Хоча у них всі данні були, при оформленні розстрочки та «Абсолютного захисту» всі данні про покупця вони вимагали. Невже для них закони не писані та магазин може не зважати на законодавство країни в якій працює.

Эльдорадо

Супермаркеты электроники